GalantWeb

Zkušenosti s motorizací

homo15

  • Host
tak Dagu, je to ten červený nebo jinej?

naráz najdeme 5 třílitrů né ?  :anz: :anz:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Robe 3.0
http://auto.bazos.cz/inzerat/50941573/Prodam-Mitsubishi.php
 :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:

koukám z blízka a jsem zmatený,jestli dobře  koukám,tak kola maj 4 šrouby a americký galanti měli 5 šroubů.Tak nevim,buď je to slepenina nebo US mělo i 4 šrouby?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak,teď jsem majiteli volal, je to prý 5-ti šroub a 3,0 automat a je za 15k zamluvený na Slovensko.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

JJ..je to ten vybledle červený..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Jeden inzerát ......země původu ČR  ](-: ](-: ](-: v ´97 sem někdo dodával 3litr  ](-:
to samé v červené .........leda domácí swap ze sigmy nebo 3000GT . Tyto motory se do evropy nedodávali- jí , protože který němec by zaplatil povinko ?? ](-:

Něco od každého :
« Poslední změna: 16.10.2015 - 00:14:15 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jeníček

A kam se teda ty třílitry dodávaly? A má někdo foto a info jakej přesně motor to ten třílitr byl?
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť




Offline Pepe

Motory pro ameriku a Oceánii.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Koukám.že v USA maj předepsaný 16" kola,to je bordel.
http://www.web2carz.com/mitsubishi/galant/2003/4dr-sedan-gtz/USB30MIC031F0

A o kombíka tam snad ani nezavadíš.
« Poslední změna: 16.10.2015 - 10:15:35 od Rob »


Offline Trewor

Emerickýho galanta bych ale popravdě ani nechěl. 3.0 V6 je železná těžká potvora, u některejch neni ABS, zadní stabík a další věci jsou tam jinak.
Ale hlavně ta palubka ](-: To je hnus.
Nevim jestli to bylo s nějakou rozumnou převodovkou nebo jen ten prehistorickej automat.

2,5 V6 je super ale 2.0 je výkonově zcela dostatečná, jezdí za miň, líp se na ní dělá a je toho na práci a díly míň.
GDI nezatracuju ale jsou tu lepší volby takže bych ho bral jen v případě výhodný koupě opravdu pěknýho auta.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4



Offline Pepe

Nevim jestli s tvým naloženým kufrem by dvoulitr jezdil za 7 litrů . :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host
Tak,teď jsem majiteli volal, je to prý 5-ti šroub a 3,0 automat a je za 15k zamluvený na Slovensko.

jako ten červený ? tys mu volal  ^_^  ^_^  :-D


Offline Berzelius

Pro Macko tady jen pár foto toho mýho pokusu:
Když jsem to kupoval měl mlátit čep+špatná spojka+nějaká kosmetika ale zhnilotina ne.
Co už jsem na autě zatím urobil:
1)Ze spojky se vyklubala převodovka+spojka,takže nová sada spojky+2xložisko v převodovce +
   olej,který asi nebude to pravé ořechové bo v chladu se hůř podřazuje.
2)Pak mechoš konstatoval že celej předek je vymlácenej,takže výměna 4xramena+čepy
   řízení2x+pravý horní uložení těhlice-to"účko"
3)Nefungovalo ABS bo tam byl měněn homokloub a předchozí servis-man buď zrušil to kolečko pro
  abs nebo tam prostě nebylo a na druhé straně bylo prasklý a zanesený rzí.Měl jsem koupený
  homokloub ale nepasoval,naštěstí to kolečko ano.takže na jedné straně ho můj mechoš vyměnil a
  na druhé straně sundal vyčistil a zavařil a v poho.
4)Když už byl startér dole tak jsem ho vyčistil a vyměnil uhlíky.
5)Pak komplet bzdy 4xKotouč+destičky+repas jednoho brzdiče+u všech nové vodící čepy+nové pakny na ručce i s montážním materiále(uff myslel jsem že to nesložím)
6)Pak jsem zjistil že zadní náprava je K.O..nebo alespoň z mího pohledu jsem si řekl že takhle
   stím nemůžu-nebudu jezdit.Takže sehnána jiná obroušená a nastříkána(zinkovej sprej+vrchní
   barva)
  +noví ty rovný ramena..nějaký poláky(SRL) ale bohu děkuju za ně.+2xstabil tyčky+2xgumový
   pouzdra pro stabilizační tyč.
7)No a pak zavaření zadních nosníků u podběhů viz.Foto
8)Jo a bylo něják prasácky zapojený brzdový světlo v křídle takže nefungovaly zpátečky protože to
   zkratovalo při zařazení a vyletěla pojístka..natrápil jsem se stím ale nakonec jsem to
  opravil.nějaké hovado no.
Co ještě zbývá:
1)Pořád bojuju se spojkovou hydraulikou..prostě se mi to nezdálo takže vyměněn pomocný váleček
   a přetěsněn hlavní bez nějakýho efektu..stále šel pedál brutálně lehce bez citu a při odvzdušnění
   lezli bublinky..takže demontován a až budou money tak nový
2)Výměna motor oleje + přetěnit víko bo motor je zamr...ej od voleje i svody z obou stran a lehce
   to smrdí při zahřátým motoru+vyměnit svíce bo mám nový tak když se budou dělat ty víka
3)Geometrie předek+zadek
4)A aby toho nebylo málo tak jsem zjistil že je prasklá pružina vzadu..takže když u ž to bude dole
  tak i  tlumiče bo ty maj už svoje nej.taky zasebou
5) No a dobudoucna..jestli to auto nějakou budoucnost bude mít tak karosařinu bo zadní pravej
    lem+podběh nakaši a levej sice byl dělanej..ale nic moc takže něž se zmůžu bude to chtít
    možná znovu bo je to jen zakitovaný zvenku a ze vnitř nějak ošetřeny..prostě horkou jehlou 
   oprava.Prahy jsou taky celkem chycený a na koncích u blatníku vzadu skrs.

Podotýkám že auto jsem koupil cca před půl rokem a jestě jsem se pořádně nesvezl.Teď stojí venku a čeká až pániček bude mít prachy bo mě to totálně vysálo a jestě asi dlouho bude.
Jinak to auto bylo prý původně Myšáka  co má www.mychak-tym.cz A to jsem sem těsně po koupi vydal za opravu dvoulitra na kterým je jestě dodělat nějaký detaily.Chjjo že jsem se na to navysral ca za ty prachy co jsem dotoho dal nekoupil slušnější ..jsem to kupoval za 10 000,- stím že dám dokupy to nejnutnější a pojezdím a teď si ho budu muset nechat aspoň 10let :laugh: :laugh: ](-: ](-: ](-:


Offline Berzelius

Foto..jinak sorry že jsem to tu tak zaneřádil



Offline Berzelius

Tak no fotce vypadá ještě k světu ale všude samej škrábanec a odřenina sem tam ťukanec bo davidd měl doma průjezd cca 1cm na každou stranu