GalantWeb

Prodám Galanta 2,5L V6 24v 120kw

Offline potas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 14
Zdarec prodám svýho Galanta 2,5L V6 120kw verzi potřebuju menší auto takže galant půjde z domu s těžkým srdcem ale hold parkovat s ním na praze 1 je někdy oříšek a dvě auta neuživým  :mad: (snad) veškeré info zde v inzerátu : https://auto.bazos.cz/inzerat/87589718/Prodam-Mitsubishi-Galant-25L-V6-24v-120kw.php


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356

Offline Sir Dag

ceny galantů pozvolna rostou..už je to tak rok a půl..Prostě docházej a hezký kousky jsou tím pádem drahé...a pak i ty horší jsou dražší..Nicméně prostě rostou...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline zelena_zeme

to jsem rád že ceny rostou, a že to píšeš zrovna ty  :D Ne, domluva platí  :angel: ale nedovedu si představit, že by se našel člověk, co za tohle dá 40 tisíc, takhle vypadal můj Galant tak 2 zimy zpátky, a dneska jsou v něm díry... Reálně to vidím na 15 litrů max, když to někdo koupí s tím, že za 2 roky to odveze na vrakáč.


Offline Pepe

 Sire Dagu , z tebe vyrostu já . První věc v inzerátu má být rok výroby nebo VIN , pak se můžeme bavit o ceně . Podle předního nárazníku a mlhovek je to ročník 97 - max 98 , takže nosníky nad zadní nápravou  atd. Jedině že by to mělo LPG , tak by se dala vysvětlit cena .  Plně se přikláním k názoru zelena_země .
« Poslední změna: 29.03.2018 - 12:06:08 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

 VIN nelže : 1997
 Ruský web to hází na listopad 96
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

je to 98  -_- https://www.sauto.cz/osobni/detail/mitsubishi/galant/17727493?goFrom=list

to mi neco pripomina, ja taky 6 let ziju s tim ze mam auto z roku 98 :D...a vono konec 96 :D
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
A ta nálepka VANS před kontrolkama?  ](-:

40 klidně, ale muselo by mít GO motoru a podvozku a kompletně připravený na sezónu. (totiž Galant za 40tis je auto hodný další udržovacích a zušlechťovacích investic).

Lak je mrtvej, koroze jen co je viditelná značí investici - ikdyby bylo vše ostatní naprosto super - 15-20tis za lemy (a ať mi nikdo netvrdí že ne, že to udělá Franta z prasečáku za 5. Mluvím o kvalitní práci a kvalitní barvou, aby to auto pak nevypadalo jako flekatá skotka).

Auto bylo řachnutý minimálně na zadek - barva nárazníku je naprosto jiná od všeho ostatního, předek je radši bez fotky. Vnitřek - kůže je velmi zanedbaná a celkově je to dost špinavý vevnitř. Nájezd komentovat ... 270tis to fakt neni.

Ne opravdu... jak jsem jemně naznačil: na to, jak je to jetý, je to dost peněz. Ale třeba to opravdu je po generálkách a připravený na sezónu...

PS: Jen pro příklad za 5min hledání je tu třeba tohle
https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C5%AFz/Mitsubishi-Galant-2.5-V6-Avance/vhc:car,pgn:3,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:17700_10_/pg:vipcar/259694419.html
Když vemu dotahnutí tak jsi v tom za 50tis. Máš poslední model 118kW, Avance paket (cenu si každý dosaďte) a kůže vevnitř vypadá velmi solidně. Je to čistý auto (existuje přímá úměra, že čím zasranejší vnitřek a vnějšek auta je, tím větší kasičku kupuješ), má řachlej blatník otázka 4tis za novej s lakem nebo 1,5tis za nějakej pěknej starší.

Postav to vedle sebe s rozdílem ceny 25% (včetně dotažení z DE a když budeš přesvědčivej smlouvač, tak i s přihlášením a základní výměnou náplní - když sleví). Takže asi tak..
« Poslední změna: 29.03.2018 - 15:06:24 od FattalError »


Offline Severín

Fakt mě baví, jak tady někteří mají věštecký schopnosti a rentgenový oči. Lak je asi tak stejně mrtvej jako na většině jiných galantů, mimoto jsem asi slepej, ale žádnou naprosto odlišnou jinou barvu laku na zadku nevidím, mechanickou stránku nikdo nezná, ale každej ví, že je to plečka... Fattale nevím, proč by nemohli sedět km, to je podobný jako s těma zázračnejma oktávkama, který bez jediný oprav ujedou  půl miliónu... a pak zjistíš, že celou dobu jezdí jako doprovodný vozidla po dálnicích nebo tak něco. Takže je jasný, že auto, který jezdí příměstskej provoz a město, tak bude vypadat jinak. Lemy za dvacku? Ale no tak. A víš co je to GO? Generálka motoru, to je v podstatě novej motor a kompletní příprava na sezónu? Já ti poradim jednu firmu, jmenuje se AAA, tam plní sny lidem, jako ty;) Ale nebuďme na sebe zlí.
Podíval bych se na to jinak. Je to galoš, V6 atmo, auto pro lidi, co mají auta rádi a tak jim není úplně líto něco do nich dát. Je fakt, že o ceně bychom se mohli ještě pobavit, ale dokud to neprojedu...


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Já jsem nic nevěštil a ani rentgenově jsem se na to nedíval. Pokud nevidíš ten rozdíl na zadním nárazníku... to fakt nevim co k tomu říct.

Cena práce na lemech, jistě že ji seženeš za těch 5 :) ale každej máme asi jinej pohled na to, co je přijatelná práce - výsledek.

Proč mi nesedí kilometry? Podívej se na stav interiéru a porovnej s dalšíma s udaným nájezdem. Ale u 20let starýho auta je to číslo jedno, jde o zachovalost, že?

GO motoru... můžeme polemizovat. Rozvody, pumpa, vyčištěný hydra (prostě tak, aby necvakaly), svíčky, olej a filtr.

Každej si svoje peníze cení trochu jinak. Neděláš náhodou v Áčkách? :)

Ne, nebuďme zlý...



Offline Pepe

 Jak malí kluci . Problém aut v Praze je sůl .  Jestliže není o auto postaráno nástřikem podvozku a dutin , tak auto z roku 1997 dnes je na sešrotování . Vím o čem píši- modrásek byl ročník 97 a jsem celkem rád , že do něj Trafic naboural .Zadní nosníky už byly hyn.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Pepe..ale já jsem o ceně k tomuto konkrétnímu vozu nic neřekl..jen jsem konstatoval, že před cca 4 lety byly galantíci drahé..pak šli zásadně dolu..asi o polovinu a rok zpátky začínají ceny zase růst...k tomuto vozu a jeho ceně jsem se absolutně nevyjádřil a ani vyjadřovat nebudu..jsem zastáncem toho, že soudit budu až vidím osobně...nikoliv dle fotek...to jsem se již hodněkrát spálil...dodnes vzpomínám třeba na galanta papouška..vzhledově otloukánek a ze spoda nádhera...A pak leštěnky a pod kapotou díry jak něco..ee, fotky mi dají jen náhled zda se mi to líbí a mám zájem...cenu mi určí v jakém je to stavu a to vždy poznáme až na místě .-)

Toď můj názor a kdo chce..tak ať se pře...ale já ho nezměním :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Ano , najdou se kousky vytažené z garáží , ty svoji cenu mají oprávněně . Ale když mi někdo nabízí v Praze Galant za 50 tisíc z roku 97 , teda první série dovezené do Evropy , musím jej považovat za cvoka .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline zelena_zeme

nechme ho zit, mozna najde nejakyho blazna co mu za to 35 tacu da, nejakej mladej a nezkusenej :angel: ja na to treba nemam nervy aby se mi jezdili na auto divat lidi a kazdej kdo nebude linej se zohnout podivat zespod auta se mi vysmal, podle me to prodejce proste zkousi strelit za ranec, a treba mu to vyjde  -_-


Offline Pepe

 :D :D  Jo,jo, tak nějak . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

K těm cenám co roustou : je to blbost jediný co roste je koroze a opotřebení dílů a kilometry :D
Galant navždy a FTO


Offline potas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 14
fuuu tady se to vyrojilo takže abych to uvedl na pravou míru: rok -jsem se upsal sorry jako sedí ten podle VINka samosebou
rentgenový oči vám nefungujou nabořený to není jen vybledlý, a v praze to je ježděný pouze poslední dva měsíce a to je důvod proč to prodávám- je moc velkej na to kam všude jezdím a kde parkuju
ty vaše GO motoru se konaly ve smyslu výměny oleje a rozvodů loni v létě a loni z jara byly filtry
nálepka VANS je tam kvůli svítícímu srs což tam píšu (senzor u spolujezdce) a jelikož přez technickou by to jinak neprošlo tak se to vyřešilo takto (ano funguje to) zda km sedí či ne jsem ani já nezjišťoval když jsem ho kupoval neb uvažuju trochu jinak při koupi vysokoobjemový atmosféry joo kupovat něco s turbem tak se asi už trochu kroutim ale takhle? interiér je trochu ušmudlanej nějak jsem to podcenil a nevysál, neumyl  ](-: zda ceny rostou či ne to nedokážu říct cena odpovídá radosti z jízdy+ počítám s tím že něco slevím když to bude brzo prodaný neb mám dohodnutýho nástupce a nerad bych to promarnil jinak děkuji za debatu ale raději bych nechal prostor pro případné zájemce