GalantWeb

Reproduktory - Galant 97-03

Offline Pepper

Nemáte někdo přehled o rozměrech reproduktorů v Galantovi? Jaké jsou rozměry repro ve dveřích (i těch výškových u zrcátek), v zadním platě a jaký je rozměr toho předpřipraveného otvoru pro subwoofer? Jak je to s těmi repro v předních dveřích - je tam nějaká vyhybka na ty výškáče a nebo jak je to zapojené? Měnili jste to někdo komplet (hlavně ty výškáče) za nějakou jinou značku, než "Mitsubishi corp."? :-)


Offline Pepe

 Dle dosavadního ohlasu neni majitel, který to rozebral z důvodu nefunkčnosti.
Z manuálu neni patrno zda-li tam výhybka je či neni.Výškové repro předpoklad piezo- 25-30mm.
 Zatim stereosystem mitsu corp. no problem. ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Dle dosavadního ohlasu neni majitel, který to rozebral z důvodu nefunkčnosti.
Z manuálu neni patrno zda-li tam výhybka je či neni.Výškové repro předpoklad piezo- 25-30mm.
 Zatim stereosystem mitsu corp. no problem. ^_^


Potvrzuji.....originaly hrajou líp než to chrchlatko co mám na platě s tím zesikem....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)



Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jo nenzní to úplně hrozně, ale fakt tomu chybí výšky. To poznám i když jsem totálně hluchej :P


Offline Pepe

jo nenzní to úplně hrozně, ale fakt tomu chybí výšky. To poznám i když jsem totálně hluchej :P
Čus Begy, ve kterém voze s ojkou si seděl a poslouchal beááááááááááááááát? -_- :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Pepe

s kýmže?  :o 
Ne kýmže ale  čímže --------------vůz s ojkou--- řebřiňák----------- ano, tam výšky chybí,  . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline EmKei

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 56
    • 3D Graphic & Design from Czech Republic
No v moji Micine je to origo vsechno a kdyz pridas na radiu trosku Treblosů (výšek) tak mi to rve uši jak to píská tak nevím asik už máš špatnej sluch :D . .  ja sem s tim spokojenej celkem slusne
http://www.cg-graphic.com
http://www.piratka.com
Mitsubishi Galant 2.4GDI GDS - r.v 1999, 110kW, Val.Meziříčí - Praha


Offline Zenge

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
Sice mám galanta jen pár týdnů a do současné doby sem našel pouze čtyři dvoupásmové reproduktory, ale musí nechat je to pecka z výroby.


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Nejsou náhodou výškové reproduktory ve předu u skla předních bočních dveří ?  :undecided:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Pepper

Sice mám galanta jen pár týdnů a do současné doby sem našel pouze čtyři dvoupásmové reproduktory, ale musí nechat je to pecka z výroby.

Neříkám, že to je hrůza ... např. ve Space Runnerovi mám od výroby děsný papírový Mitsubishi chrchláky ... v porovnání s nima to je balada. Ale přece jen je to zase nesrovnatelný s kvalitními repro. Tak víte někdo, jaký ty repro mají rozměry? :o Dveře jsem zatím rozebraný neměl ...


Offline tomasssr

Budu kupovat nový zadní repro, ty co sou ve předu vedveřích hrají samy celkem slušně a vejškáče cinkaj taky pěkně, ale ty zadní střeďáky v platě stojí za h.... (mitsubishi 15w 4 ohmy) takže tam hodím něco novýho se stejným rozměrem abych nemusel řezat, ale v tomhle rozměru to chce opravdu kvalitní menší basáčky..
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Pepper

Budu kupovat nový zadní repro, ty co sou ve předu vedveřích hrají samy celkem slušně a vejškáče cinkaj taky pěkně, ale ty zadní střeďáky v platě stojí za h.... (mitsubishi 15w 4 ohmy) takže tam hodím něco novýho se stejným rozměrem abych nemusel řezat, ale v tomhle rozměru to chce opravdu kvalitní menší basáčky..

Díky za info ... mám taky v plánu začít od zadu a bez řezání  ^_^  Chci zkusit osadit i ten prostor pro subwoofer, co tam je. A až nakonec se případně pustím do předku - ani ne tak kvůli zvuku, ale abych potlačil rezonance.

Určitě dej vědět tve zkušenosti a postřehy ...


Offline Pepper

Taky jsem to tak udělal a vrazil tam komponentní systém - basáky s oddělenýma výškama. Myslel jsem, že to moc nevylepším bez zesilovačů a nebo že to nepůjde vůbec poznat. Ty originály jsou ale vážně kšunty a rozdíl je sakra znát. Jak budu mít čas na rozebrání dveří, jdu do toho i na předku - ten originální výškáč je ve srovnání s tím novým chrchlátko :-)

Budu kupovat nový zadní repro, ty co sou ve předu vedveřích hrají samy celkem slušně a vejškáče cinkaj taky pěkně, ale ty zadní střeďáky v platě stojí za h.... (mitsubishi 15w 4 ohmy) takže tam hodím něco novýho se stejným rozměrem abych nemusel řezat, ale v tomhle rozměru to chce opravdu kvalitní menší basáčky..


Offline tomasssr

Tak sem to udělal taky. Zadní basáky s oddělenýma vejškáčema a s výhybkama(samozdřejmně) Hrajou mnohem líp než ty mitsubishi,předek nechám zatím bejt (nevým jestli tam jsou původní ve dveřích(asi jo) ale předek mi hraje docela slušně. A musím říct že mám v celým autě celkem pěkně vyváženej zvuk (basy-středy-vejšky) nedokáže to nějak extra zařvat,ale bohatě mi to stačí :mellow:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
mám galanta 97/98 a je zvláštní ,že mě to zas tak dobře nehraje, ale možná to bude rádiem, je tam nějaké sony na kazety s CD changerem.. jaká tam máte rádia?


Offline aston

Ja som mal povodne nejaky Grundig na CD, som to vymenil za Pionier na Mp3 nejaky a hraje to o 100% lepsie, akokeby som vymenil vsetky repro. A kde je ten otvor na subwoofer? Som si nic take nevsymol, mozno spravim upgrade.  :mellow:


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
já bych to rádio taky vyměnil,ale má design ve dřevě tak by jiné asi nebylo pěkné