GalantWeb

Vánoční nadílka

Pepe · 143 · 39899

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Je to nechutne nizky, v zime se to neohreje, na prvnim sutru nebo vymolu se ta spodni lista rozlame, ........................ .ale je to kurva pekny :evil:


ale ten vypadá dost dobře...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe


Sem to nečetl celý když sem poprvé psal.... mišky je škoda ale jak už tady padlo hlavně že jste celý...
Galant opět v provozu od 18 °° CET. :mellow:  Nutně udělat geometrii náprav a vyměnit čelní sklo  . Foto asi zítra . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Díky , na jaře přijde lak - ale nevim jaký  :o :angry: :undecided:  mamče se zalíbila matná černá , tak to asi bude modrák s černou haubnou a nárazníkem . Ještě to bude chtít dodělat to denní svícení , asi je dám na nárazník mezi hlavní světlo a mlhovku . Ať to je v lajně . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Díky , na jaře přijde lak - ale nevim jaký  :o :angry: :undecided:  mamče se zalíbila matná černá , tak to asi bude modrák s černou haubnou a nárazníkem . Ještě to bude chtít dodělat to denní svícení , asi je dám na nárazník mezi hlavní světlo a mlhovku . Ať to je v lajně . -_-

 Ty seš ale šikulka....přihrčám se juknout ....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Duni

gratuji pepe :D :) to uz ti muzu dat i tu spojku konecne :D dokonce mam v praglu micika :) vzal jsem ho na vylet :)


Offline Pepe

Foto
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pepe pěkný, jenom mi přijde, že ta maska tam nák nesedí?


Offline Drak

i ty světla nějak šilhaj :)  ještě to bude chtít doladit :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Bude to chtít ještě pár zásahů a vše doladit . Nastrojoval jsem to v sobotu a v neděli zapojoval . Chce to čas . Dík za připomínky . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Howler

to právý světlo bude chtít tak o cm výš, vím že to je boj, ale u 7G ještě horší -_-good luck


Offline Pepe

to právý světlo bude chtít tak o cm výš, vím že to je boj, ale u 7G ještě horší -_-good luck
Jiné afto nemam a denně jezdím do Modřan - dovču zatím vybírat nebudu . Spíše to levé světlo je utopené pod haubnou .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Tak je hotovo, doladěno  . Od mitsubishi-ústí jsem koupil chladič klimy a ventilátor- ten menší a včera vše vyměnil . V pátek jsem kupoval u Domanského lanovod k haubně , 620,-, a při té příležitosti že si nechám smazat chybové kody z jednotky SRS .Po půl hodině mi vrátili afto s tím že chyby nejdou smazat . Tak jsem v sobotu zalezl pod palubku a ejhle- rozpojený-nezapojený konektor bagu spolujezdce . Takže to zkusím absolvovat znova , hol moc práce kolem afta a jedem už si nepamatuje co zapojil a co ne . Jinak vše O.K.  :undecided: :undecided: :angry: :mellow:   Něco k lepšímu - po měsíci jsem se zastavil na místě činu pohledat diamanty z masky - byli tam - a už jezdí se mnou. Ale druhý postřeh - opět mě to táhlo proti sloupu- totiž  výdech klimatizace na tom parkingu je ohraničen plnou čárou a tam kde končí , je plac na auto a stloup stojí na hraně 4 placů .
Takže vztek a vodorovné značení bylo mým prokletím .
« Poslední změna: 23.01.2011 - 18:10:16 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dobrý a jak jsi vyřešil to denní svícení?


Offline Pepe

Dobrý a jak jsi vyřešil to denní svícení?
Po různém zkoušení a zkoumání -kam s ním?- jsem došel k přesvědčení uložit je na místo kde už  seděli namontované .
Jěště je tam nemám, počkám na lepší čas , ale při dorazu na kraj tlamy budou světla splňovat vyhlášku min.600 mm mezi sebou . Vyzkoušeno ---- jsou li světla nadoraz, mají mezi sebou 620 mm .   Takže asi tak, robbe. -_- ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Duni

uz je z nej zase krasavec :) nechal bych ho tak bez denniho sviceni :P ...


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
denní světla sníží dlouhodobou spotřebu paliva dost výrazně a když už je má koupený tak je přece nebude někde v regále skladovat. Kdybych měl zbytečných 4500kč tak si je taky koupím a všechny auta :D
Radouš


Offline Drak

denní světla sníží dlouhodobou spotřebu paliva dost výrazně a když už je má koupený tak je přece nebude někde v regále skladovat. Kdybych měl zbytečných 4500kč tak si je taky koupím a všechny auta :D


sníží se ti o to, kolik potřebuje auto na výrobu cca 115W. Stejnou úsporu má i jízda s vypnutým radiem :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Misak

denní světla sníží dlouhodobou spotřebu paliva dost výrazně a když už je má koupený tak je přece nebude někde v regále skladovat. Kdybych měl zbytečných 4500kč tak si je taky koupím a všechny auta :D

Asi jsem ve skole nedaval pozor, ale kdyz ma altik 2kW, spotreba svetel cini kdyz hodne tak 0.15kW, o kolik mi klesne spotreba, kdyz je zhasnu? Nevim, protoze jsem svitil, i kdyz to jeste nebylo povinny. Videt a byt viden.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline BlackJack

Pro mě je DRL svícení přínosem. Je to příjemná změna, když se světla sama zapnou. Navíc oddálím výměnu všech žárovek v autě a že jich tam svítí najednou - třeba jen podsvícení budíků  :-D Na co potřebuju svítit ve dne?  :lipsread:

Jo a jinak jdou vidět lépe blinkry  -_-

Jinak snížení spotřeby asi yo, ale je to "relativní".
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63