GalantWeb

Koupim galanta na nd

Offline johny11

Kouknu na to a asi ještě dnes,díky za rady  -_-


Offline johny11

Tak jsem se byl podivat a jsem z těch relatek vedle.Německy ani anglicky neumím  :( Vyfotil jsem tedy poj. skříň+víko
Ví někdo z vás který to je? Díky  -_-


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
nebel by měla být mlha
« Poslední změna: 17.11.2010 - 21:18:04 od robb »


Offline johny11


Offline Ghost Buster

Vrakárny nic?Jak hodně jsou shnilý?

No ty dveře jsou KO, z venku to tolik nevypadá, ale zevnitř už se pěkně loupou. Dveře se nějaký seženou, akorát jsem ještě nenatrefil na žádný zdravý ke koupi. Já vím jsem naivní, žádný zdravý ani neseženu...


Offline johny11


Offline johny11

No ty dveře jsou KO, z venku to tolik nevypadá, ale zevnitř už se pěkně loupou. Dveře se nějaký seženou, akorát jsem ještě nenatrefil na žádný zdravý ke koupi. Já vím jsem naivní, žádný zdravý ani neseženu...
Zevnitř ze spoda......Chtělo to udělat včas dutiny to je škoda  :(
Ale nezoufej a sháněj,do jara máš ještě času dost  -_- díval jsem se na tvoje auto,moc pěkný! Byla by škoda to tak nechat  -_- To co jsem koupil na díly je absolutně zdravý,v lepším stavu než moje,škoda,že ti tam ty dveře nejdou,nechal bych ti je  -_-



Offline Ghost Buster

Zevnitř ze spoda......Chtělo to udělat včas dutiny to je škoda  :(
Ale nezoufej a sháněj,do jara máš ještě času dost  -_- díval jsem se na tvoje auto,moc pěkný! Byla by škoda to tak nechat  -_- To co jsem koupil na díly je absolutně zdravý,v lepším stavu než moje,škoda,že ti tam ty dveře nejdou,nechal bych ti je  -_-

Jo dutiny měl udělat předchozí majitel, zřejmě nikdy ani dělaný nebyly. Jen se chci zeptat, když koupím dveře, který jsou mírně chycený a udělám dutiny, všechno obrousím a přelakuju, ale dovnitř k té hraně, kde se drží voda a kde to rezne se nedostanu. Jak dlouho taková oprava vydrží? Nezrezne mi to stejně za rok za dva?  :undecided:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
vystříkat voskem a pak to trochu vydrží
Radouš


Offline johny11

Co to je:trochu vydrží???
Přijde zima,trochu soli a leze to ven jako mravenci.Jak můžeš voskem zastavit na chvili korozi?To opravdu nechápu :roll:
Pod tim voskem to kvete vesele dál až to ten vosk nadzvedne  :laugh:


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Si myslím že pod tím voskem to bude držet sucho a kde je sucho ani rez nekvete
Radouš


Offline LivArt

tak já mám dutiny od předchozího majitele údajně voskovaný každý rok a auto zespoda mám rzí celkem nezasažený


Offline johny11

Si myslím že pod tím voskem to bude držet sucho a kde je sucho ani rez nekvete
No nechci se hadat,ale opravdu jsi mě rozesmál  :-D :-D :-D :-D :-D


Offline johny11

tak já mám dutiny od předchozího majitele údajně voskovaný každý rok a auto zespoda mám rzí celkem nezasažený
To je jasný,když před tím nebylo rezavý.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Rozesmál? A když to ničím nepřekryje tak to vydrží stejně jako s voskem?
Radouš


Offline johny11

Rozesmál? A když to ničím nepřekryje tak to vydrží stejně jako s voskem?

To co je shnilý,nebo většinou rezavý už nezastavíš ani voskem ani olejem ani ničím jiným.Jen prodloužíš životnost plechu o cca. půl roku Věř mi,karosářinu dělám už pár let a vím o čem mluvím.Pokud ten díl nevyřízneš a nenavaříš novej,tak máš smůlu.A strkat peníze do nového laku,když si stejně nepomůžeš,je podle mě zbytečný.Těch Škodovek a jiných sežraných aut jsem se něco nadělal a vždycky to bylo bez výsledku.Ve finále ten plech v ruce rozdrolíš a můžeš si ho nacpat do fajfky a vykouřit,protože se to sype jako tabák.Ještě je tu jedno řešení ale celkem drahý http://stavba-dilna-zahrada.avizo.cz/chelade-5l-polymerni-konvertor-rzi-3443613.html
Prej jsou stím dobrý zkušenosti,ale já to nezkoušel.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To zase ženeš trochu do extrému ne? To vím taky že to shnije tak jako tak a nic to nezastaví. Jde o to to co nejvíc oddálit a do míst kam se nedostaneš a kde bývá voda poměrně často je myslím vosk to nejlepší
Radouš


Offline johny11

To zase ženeš trochu do extrému ne? To vím taky že to shnije tak jako tak a nic to nezastaví. Jde o to to co nejvíc oddálit a do míst kam se nedostaneš a kde bývá voda poměrně často je myslím vosk to nejlepší
A nepřipadá ti extrém cpát peníze tam co je to zbytečný?Aby tam nacpal vosk,kterej prodlouží životnost jen na chvíli a nastrkal peníze do laku,který se mu časem stejně oloupe?Pokud nebude lakovat,tak souhlasím.
Já osobně bych nedělal práci,za kterou vyhodím jen tak peníze z okna.
Oddalovat můžeš jak chceš,ale až to ten vosk nadzvedne,tak už to bude zbytečný.Lepší než vosk je řepkovej olej,kterej je vysoce vzlínavej a dostane se všude.Každý na to má svůj názor a ten tvůj ti neberu,já se řídím tím,co jsem poznal.
Abys zajistil sucho pod voskem,musíš to opravdu vysušit,jinak se ti tam ten vosk ani nechytí.