GalantWeb

kontrolka

Offline Ricardo

chlapi potrebuji vědět co to cviti za kontrolu oranzova  v pravo pod palivomerem na mitsubnishi galant 1994,teda občas problikne


Offline Pepe

koukni na tohle :
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline LivArt

To je hladový voko a je potřeba dotankovat benzin.


Offline Ricardo


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Včera jsem houbou myl lehce hadice v motorovým prostoru a svítí mi kontrolka motoru, kam mi to mohlo zatéct?Snad jsem nic neodpálil a vyschne to a kontrolka zhasne!!!!Auto jede normálně. :undecided:


Offline Drak

spoj pin 1 a 4 v diagnostickým konektoru a vybliká ti kontrolka příčinu rozsvícení.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
jo ricardo jsou to ostřikovače... a nad palivoměrem tam je kontrolka na obložení destiček....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
spoj pin 1 a 4 v diagnostickým konektoru a vybliká ti kontrolka příčinu rozsvícení.

tak mi asi nateklo do lambdy :angry:P0135 Front Heated Oxygen Sensor Heater Circuit Not Functioning E YES.ŘJ vymazána a zatím klid. :roll:

Jinak pár kódů:
http://www.mjauto.cz/obd-ii-chybove-kody-motor-a-prevodovka
« Poslední změna: 11.07.2013 - 13:32:47 od Rob »


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ty vole to je kódů :D draku prosímtě jak se to spojuje u žraloka na vyblikání chyb? díky
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

je to o par řádků nahoře

spoj pin 1 a 4 v diagnostickým konektoru a vybliká ti kontrolka příčinu rozsvícení.

ale seznam kodů je trochu jinej když to děláš přes kontrolku.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já to dělal v rychlosti v práci přes navigaci a eco route kabel. :undecided:


Offline Drak

v přílohách je seznam kodu pro 2,5 V6  Většina univerzálních diagnostik používá standartní značení kódů, ale mitsu si je vždy trochu upravuje podle sebe :) Takže když se nepoužije MUT nebo program přímo pro mitsu, můžou se některé kody lišit a pak hledáte chybu uplně někde jinde. Navíc každý typ motoru je má trochu jinak. Jak je zjistit je detailně popsánu ve workshop manualu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
už to zase svítí, zkusím Elm 327, jestli bude závada taky P0135.
Tak chyba stejná ,po 1 resetu a 3 startováních, kontrolka zhasne, tak snad už bude klid.
« Poslední změna: 08.07.2013 - 18:31:34 od Rob »


Offline Pepe

Robe ty  sis vyskratoval lambdu ?  :angry:   Kopni do vrtule a sjedem evoscanem . Joooo, mytí motoru je zrádné ....
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jj, zrádná voda, je to ta lambda, u který si se divil, co tam vůbec dělá, ale snad už vyschla, zatím klid, uvidím zítra.


Offline Pepe

V pohodě, víš že můžete přijet kdykoli.  :mellow:   Problémy jsou od toho aby se řešili . :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ok, díky za nabídku, na příští potlach určo přijedu. :mellow:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak už tomu nerozumím,vymažu chybu, odjedu z práce, zaparkuju doma/cesta tak 5 km/,kontrolka nesvítí.Ráno nastartuju a kontrolka už nezhasne.Přestávám věřit, že je to voda.Chyba stále stejná P0135. :(


Offline Drak

vyblikej tu chybu, tyhle uni diagnostiky občas kecaj :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak jsem to zkusil tou kancelářskou sponkou spojit 1a4 a nejřív se na dlouhorozsvítila kontrolka ABS,potom na dlouho zhasla a pak 5x dlouze a 2x krátce blikala/ta kontrolka ABS/ a furt dokola 5x dl. 2x krátce.Zařazíno jsem měl na P/to svítilo,ale rychle na mě blikalo N/, tak jsem přeřadil na N, a přestalo blikat, jenom svítilo.
Jestli to teda dobře chápu, tak mám závadu 52/tranzistor/?
Dělal jsem to podle tohohle schéma,pohled na konektor zespodu.Takže 1 je u autorádia,směr k pedálům.

« Poslední změna: 11.07.2013 - 14:17:27 od Rob »