GalantWeb

Galant Nechladí

Offline ivovik

Uz sa na tom pracuje,auto je v servise kde robia aj mitsubishi,tak mechanici maju nejaky skills a o zavade vedia... :worried: ale ked ma to bude stat ako naposledy vymena ramien a lozisk,bude na predaj jeden galant  :D  :D...


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
prostě zkontroluj vodní pumpu a vyměň víčko. To by podle mě mělo stačit.


Offline ivovik

jj,pumpa pojde bud tento alebo buduci mesiac urcite dole,lebo idem menit aj rozvody...idem checknut to vicko na net,hadam ho najdem. :roll:


Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
hmm tak to fakt vypadá na nějakej bastl. maximálně jsi mohl připnou ten druhý větrák k prvnímu, ať má nějaký užitek

Taky na to mechanik koukal nějak divně, pořád hledal klimu a stále marně  :D
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline BAD

No asi budem musiet skusit to vicko,galos chodil pekne dva dni a dnes cestou za znamim do servisu,mi zase teplota pekne skocila hore.Ja to auto asi j...nem niekam do rieky,uz ma pekne sere.  :worried:  :worried:  :worried:
-_- ještě by to moh bejt zarostlej chladič
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline ivovik

Takze vraj predbezne to je tesnenie pod hlavou.asi sa voda nejak spaluje vo valcoch,lebo v oleji som nic nenasiel.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
mám po dnešku nějaký problémy s chlazením,podle mýho mi zapínají pozdě ventilátory.. když stojím ,teplota je OK.. když se ohřeje na místě,teplota OK...když s ohřátým vyrazím, začne zachvíli stoupat teplota vody. Zastaví se až kousek pod červeným polem. Jakmile zastavím ventilátory jednou a dochladí to. Napadá mě,že ventilátory se spouštějí pozdě.. .. kde to má čidlo pro ventilátory.. ? Venku je hnusně, chci jít na jisto a né v mrazu hledat. Díky předem


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Pepe

 Pumpa, víčko chladiče , termostat . Jestli tam máš kapalinu na -10°C , tak ji vyměň nebo dolij antifreezu - krystalky ucpou termostat. Nestačí-li chladit motor  - tak novou pumpu . Termostat - tem může být ucpaný ledovýma krystalama .
Zkontroluj jestli teplá voda jde do chladiče od termostatu .   ANTIFREEZ :mellow:  Ventilátory a jejich řízení maká, tam nic nehledej . -_-
« Poslední změna: 26.12.2010 - 19:10:49 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
termostat bude v pohodě,chladí a topí to jak má. kapalina tam je tak na -30

edit:chladič je horkej jak má být
kdyby byla špatná pumpa neuchladí se to na volnoběh.. navíc,před koupi byla vyměněná
« Poslední změna: 26.12.2010 - 19:34:35 od blazen »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Teď jsem si tak vzpoměl. Když sem se stal čerstvým galanťákem, zdálo se mi že se ventilátory spínají dost pozdě asi tak jako tobě. Nezdálo se mi to, tak sem měřil teplotu kapaliny a čekal kdy ventilátory spustí a zjistil sem že je vše ok. Ona ta rafika asi trochu klame
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
no to je hezký ,ale co s tím..rafika neklame,klamat bude čidlo rafiky,.. ale kde je umístěno? zkusím ho změřit podle manuálu na teplým motoru jak ukáže vyšší teplotu

co odchází na tý vodní pumpě?


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Nic. Vodní pumpa je v háji když teče.
Já to nechal plavat a po čase se to umoudřilo a ukazuje zase normálně
Eště mě napadla taková nechutná varianta jako těsnění pod hlavou ale to by si asi poznal
« Poslední změna: 26.12.2010 - 20:43:26 od Radous »
Radouš


Offline Pepe

Čidlo teploty motoru je u termostatu .  Má pravdu, je v lese zeleném- háji, když teče -O kroužek .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
pepe i u 4válu je u termostatu?
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
bylo mi to divný,co jinýho se na pumpě může posrat,leda by se přidřela.. no myslím,že to bude problém jednoho z čidel


Offline Pepe

pepe i u 4válu je u termostatu?
Dle Workshopu je u termostatu . Pod č.4
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Dík. Já jen kdybych to náhodou někdy hledal tak abych věděl
Radouš


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
A vůbec. Buď rád že nechladí. Co já bych za to dal kdyby mi v zimě fábka nechladila. V tom autě je fakt kosa a nepomáhá ani zakrytí chladiče. To pak čumím když po čase sednu do galanta a zjistím že než za sebou zavřu bránu tak topí  :D
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
ted sem se vrátil ze 40km dlouhý trasy a chladí jak má..asi blbne čidlo pro ten budík..ted to bylo OK..divný