GalantWeb

Klubová trička

Anketa

Jaký naávrh na klubové triko?

Návrh od in4mator
2 (25%)
Návrh od Werewolf66
6 (75%)

Celkem hlasovalo: 8

Hlasování ukončeno: 23.12.2015 - 06:31:39

Offline Sir Dag

neee..to mam odjinud..ale od werewolfa budu taky něco chtít :D Ale to soukromě něco dodělat.. :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Barevné návrhy a cena --- kde jsou  ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

barevné návrhy..tak předpokald je, že asi na jakoukoliv barvu..ale osobně si myslím, že bílá na černé a nebo černá na bílé jsou nejvíce vidět...
jinak cena se dá tlačit podle kusů dolů...navíc nám to může případně udělat konkurence..také znám firmičku známého..ta to také umí...Každopádně cena pro jeden kus je 1000kč..protože to jen jeden kus....s více kusy cena začne padat dolů....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Trewor

Mirku pro mě si už klidně napiš jedno Mko :mellow:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4



Offline GanoR

hele lidi taky bych měl určitě zájem o klubový triko, ale tak nějak se v těch příspěvcích ztrácím.. tiskne to teď vůbec někdo? popř. jaký a za kolik?


Offline in4mator

Já jsem nechal udělat jenom jeden kus podle mého návrhu, jak to bude vypadat, a něco se mi na tom nelíbilo (nekvalitní zdrojový obrázek nebo pozadí, už nevím), tak jsem další nedělal. Ale triko mám ještě někde nepoužité :) Jestli chceš foto, tak nahraju...
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline GanoR


Offline in4mator

Jo tak zkusil jsem to jako obrázek, ale černé pozadí na černém triku je vidět, jinak by se to jaksi dalo...
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline GanoR

díky za fotky.. řekl bych, že je to docela dobrý, to viditelný pozadí by mě vůbec netrápilo, ale chtěl bych ten motiv jakoby přes celý to triko, jak bývají normálně..


Offline GanoR

něco takovýho, jako tu nahoře fotil werewolf..


guest2672

  • Host
je jasné že každý má jiné nároky a v kus ale docela to de.


Offline GanoR

však jasný, jak říkám, kdyby byl ten námět přes celý tričko, tak ho beru hned a nějaký viditelný pozadí mě vážně nevadí, ale takhle mi to přijde celkem malý..


Offline Sir Dag

Tak dá se to ořezat, dát do vektoru atd. To znamená, že to pozadí by nebylo a měl jsi jen to bílé logo, které si můžeš  zvětšit dle libosti.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline in4mator

Tady nejde ani tak o návrh jako o to, kdo si s tím pohraje :) Návrh by byl to samé, jenom přes celou šířku trika. Na to ale nestačí nezvektorizovaný obrázek, ta velikost co je na fotce je maximum z hlediska vyhlazení hran. Já jsem to sice začal vektorizovat, ale pak mě to přestalo bavit, možná i proto, že na to nemám dobrý soft. Kdybych věděl, že o to bude opravdu zájem, tzn. já nevím 5ks a víc, mohl bych to podstrčit kolegyni grafičce, ta by to za nějakou čokoládu udělala :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline GanoR

No já bych určitě zájem měl... Otázka je, co ostatní.. Každopádně kdyby cokoliv, tak bych byl rád, kdyby jsi mi dal vědět nebo někdo, kdo by tisknul...


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
Ja študujem grafiku :D tak ak chcete môžem sa s tým skúsiť pohrať len mi povedzte čo tam chcete či konkrétne tento motív a ak ho má niekto ako JPG pridajte ho sem


Offline Sir Dag

galant triček je málo..jdu do toho :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356