GalantWeb

Japan Camp na Konopáči(okr. Chrudim) 25-26.7. 2014

Offline jamminn

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Hoši, jsem tu sice relativně novej, ale v Galantu jezdím reprezentovat už od roku 2010.
Ukažme koule a velký kufry s našíma Mazlíkama:-)


Offline Trewor

pokud výjde čas a kačky tak bych jel
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline jamminn

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Hoši, byli jste tam někdy??? ten pocit, když vyžerete pohár eclipsákům, honďákům, a mazďákům???(toyoty a suzuki tam nebývají, ale budou:-)))))
Věřte mi, je to tam luxus, a my jako Mitsu cluv děláme běženecký tábor a máme točený za nákupku atd, není to moc o prachách, je to ot Mitsubishi rulezzzz


Offline ondraseek

predloni sem se byl kouknout:-)
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
Letos se tam s přítelkyní chystáme. Ona asi bude řídit Galanta a já pojedu na káwě. A´t máme dva zástupce  :mellow:


Offline ondraseek

Letos se tam s přítelkyní chystáme. Ona asi bude řídit Galanta a já pojedu na káwě. A´t máme dva zástupce  :mellow:
to ji budes delat predvoj jo?   :D
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
Asi tak. na podzim sem si udělal radost a koupil 2.5 V6 SE a na jaře jak sem začal jezdit na motorce, tak mi bylo řečeno, že i do práce můžu jezdit na motorce, aby mohla jezdit galantem a od tý doby jezdim s Galošem jednou za uherskej rok  ](-: ^_^


Offline ondraseek

Asi tak. na podzim sem si udělal radost a koupil 2.5 V6 SE a na jaře jak sem začal jezdit na motorce, tak mi bylo řečeno, že i do práce můžu jezdit na motorce, aby mohla jezdit galantem a od tý doby jezdim s Galošem jednou za uherskej rok  ](-: ^_^
se ji zalibil jak to ze tu nemas foto? to tam pojedes pres noc nebo jen na jeden den? si predtim zraloka nemel ze?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
No jo vidiš, fotku bych mohl hodit. Měl jsem žraloka, ale 2.0. A právě, když jsem koupil SE, tak si zabrala dvoulitra a ten jí tak navnadil, že jak domu přijel novej, tak bum prásk  ^_^


Offline ondraseek

No jo vidiš, fotku bych mohl hodit. Měl jsem žraloka, ale 2.0. A právě, když jsem koupil SE, tak si zabrala dvoulitra a ten jí tak navnadil, že jak domu přijel novej, tak bum prásk  ^_^
jo takze 2.0 uz nemas? no sup nahod foto jinak spokojenej? ve vykonu je hodne znatelnej rozdil?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
Nemám. Byli potřeba prachy.... Bohužel doma zůstala jako druhý auto felda a to je teprve neštěstí.... Ve výkonu ani tak né, spíš v průběhu  :mellow: Foto je v galerii  ^_^


Offline ondraseek

Nemám. Byli potřeba prachy.... Bohužel doma zůstala jako druhý auto felda a to je teprve neštěstí.... Ve výkonu ani tak né, spíš v průběhu  :mellow: Foto je v galerii  ^_^
peknej krasavec v ty cerny vypada super to mas alu 17? jakej to je rok
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
Ona to je tmavá modrá. Kola jsou R17 215/45. Rok je to 2001  :mellow:


Offline ondraseek

Ona to je tmavá modrá. Kola jsou R17 215/45. Rok je to 2001  :mellow:
dobra prace:_) tam bude jedinej si myslim krasavec
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114

Offline ondraseek

Uvidíme, to bych byl rád, kdyby byl originál  :mellow:
jojo
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ona to je tmavá modrá. Kola jsou R17 215/45. Rok je to 2001  :mellow:
Vypadá,jak žralok od Redelis z mišiklubu.


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
V čr jsem druhý majitel. přede mnou ho měl nějakej managér.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Hergot, to je náhoda tohle mi tvrdili taky a to u obou žraloků,holt jsme národ managerů. :-D


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
 ^_^ Nestraš  :D Měl v panelu i vizitky se jménem, který se schodovalo s techničákem. To by byl už důkladnej "podvod"  :D