GalantWeb

SNĚŽNÁ HOBBY RALLY 21.1. 2017

Offline Trewor

Ahoj,

známej bude pořádat srandazávody na sněhu kousek od Jihlavy.
http://landroverforum.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=31935
https://www.facebook.com/events/368481323530992/

Já jedu určitě. Nechce se někdo přidat?
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Trewor

No rád bych na 4x4 co mam u SirDaga dal do kupy brzdy a posilovač řízení a jel s nim, ale jestli to neklapne tak vezmu mýho kombíka.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Sir Dag

díval jsem se dobře, že je to za týden?
to by jsi asi moc věcí dokupy nedal :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Trewor

Tak co, nikdo další nechce hájit tři diamanty?
Přihlášeno je prej 60 :angry: aut tak to bude zajímavý i pro diváky.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Trewor

To já akorát vezl kola na přezutí a 4x4 dostane 205/60R15.
Plus jsem koupil holendry jelikož LP brzdová trubka je utrhlá a holendr po sundavání hrubou silou nepoužtelnej.
Večer mě tedy čeká pertlování a pak se modlit, že po nastartování začne fungovat posilovač řízení kde v podstatě nebyla servo kapalina. Nebo se někde udělá loužička no.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Trewor

Nakonec přijelo 74 aut.
Nás hodili do kategorie specialů proti felinam na rallycross co měli dva okruhy kolem 3:07 a můj parťák nejrychlejší za 3:18 tuším. Já 3:26 myslím.
Brzdy i s novou trubkou v podstatě nebrzdili jelikož nešly odvzdušnit. Ztraceli jsme servokspáinu někde u zadní nápravy a třetí dvojtou jízdu jsme dali bez posilovače řízení. Tu už začalo zlobit i řazení od zpomalováni razením jedničky a ran co Galant dostal už bylo tolik že pp kolo skoro vyběhlo kapotou.
S fungujícím autem bych si to asi užil víc ale vůbec ho neřešit když ho chci stejně kuchnout bylo fajn a většinu jízdy jsme byli  :D
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Sir Dag

ty krávo..stejnak s autem v takovém stavu a takový čas...klobouk dolů..vždyť oni měly upravené speciály...a vy vrak..kurva hodně  dobré...
Prostě Mitsubishi nade vše....je to prostě Galant :)

PS: kdo to auto neviděl jak moc je v pejru..tak nepochopí..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Trewor

Robe já tam nejel se svym ale se stříbrnym 7g liftbackem 4x4 co je opravdu shnilej na padrť. Toho jsi nemohl vidět.
 LP věž tlumiče a horní rameno drží na dvou plocháčích kterej jeden je přidělanej za držák motoru a druhej za jeden šroub skrz šavli (rám dopředu).
fotky z akce:
http://hiffson.rajce.idnes.cz/Snezna_rally_Pistov_1_2017/
Na fotkách si povšimněte epesního mávátka :laugh: neni tam zachycen finální stav kdy to padlo na čumák a o trčící kus dřeva jsem utrhl př. nárazník.
No co zemřel v zápalu boje a povstane jako fénix v kastli staršího Galanta
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pěkný fotky,který auto tam mělo naroubovaný to turbo?(pár fotek za Calibrou)


Offline Trewor

To byla kanárkově žlutá š120.
Podle toho jak to bylo čistý a pak s tim chvíli stáli to bylo asi nový.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
120 v turbu,to je síla,kdysi (-12 let) psali v autotuningu,že to někdo zkusil a nefungovalo to. :angry:


Offline Trewor

První rychlej sestřih a jsme hned na prvním záběru
https://www.youtube.com/watch?v=G6KDX7kW-eE
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pěkný,známej si staví na tyhle "blbiny" felicii s motorem ve předu a vzadu (nějaký hoby rally),tak jestli to hned nerozšlehá,tak by možná mohl za rok dorazit.Ta čoudící dodávka je taky dobrá.


Offline Sir Dag

vlasto..vyžádej si od kameramanů a fotografů záběry toho tvého galiho..třeba ten zpomalený záběr z té kamery byl hustej..i ten z drona
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue