GalantWeb

Výmena oleja v prevodovke.

Offline Jindřišák

No ještě uvidíš při -20 a +30°C, nekoukal jsem, jestli splnuje normu, otázka, co to udělá s ozubením. To ukáže čas, nicméně synchronům zjevně nevadí.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Concorde

  • Galant 2.5 V6 1998 | Legnum 1997 COTY edition
  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
Zdravím,
začíná se mi ozývat převodovka, tak chci zkusit vyměnit olej. Po dlouhém pročítání jsem se rozhodl, že nebudu riskovat laborování s různýma značkama a vezmu originální olej.
Mám možnost sehnat originální 4l Dia Queen SuperMulti Gear oil 75w-85 balení za necelé 3tis, tak kdyby se chtěl někdo přidat k objednávce, můžu tam přihodit další kanystry.


Offline Pepe

Potřebuješ Dia Queen Hypoid Gear oil 75w-85W  API GL4   anebo Redline MT90  GL4   , 3 Quart -2,85 litru za 1600 , posledně jej lil do převodovky Werewolf 66
« Poslední změna: 06.12.2017 - 14:08:31 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

Já jsem nalil cca 2 měsíce zpátky Total 75w85 GL4 a nemám problém  :mellow: tu samou značku mam i v motoru a hydra jsou tiché, oproti Castrolu, ktery mi z toho udělal traktor  ](-:


Offline Werewolf66

Já jsem nalil cca 2 měsíce zpátky Total 75w85 GL4 a nemám problém  :mellow: tu samou značku mam i v motoru a hydra jsou tiché, oproti Castrolu, ktery mi z toho udělal traktor  ](-:

Tak snad ti tam vydrzi spoustu kilometru, ja sem taky spokojenej :) a ano castrol leda na nouzove doliti...
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Kouba96

Jak říkáš  :mellow: nechci odbočovat od tématu, ale - nedávno jsem do motoru dal 5W40 Total a zdá se mi v této zimě klidnější, lepší starty, líp jde do otáček ...spokojenost
« Poslední změna: 06.12.2017 - 20:29:06 od Kouba96 »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Castrol lejou drze i do Jeepů a nefunguje to.Proč to dělají?