Forum > Návrhy a připomínky k webu

Upgrade

(1/7) > >>

Drak:
nečekaně v noci proběh přechod na poslední verzi fora a s tím i předělaní všech dalších funkcí. Některé jako downloads a články budou později. Žádná data se neztratila ale sem tam jsou texty v jiné řeči a nebo chybí. Ty, o kterých vím postupně opravím a když najdete nějakou chybu a nebo nebude něco fungovat, tak mi to sem napište. dík

kenry:

--- Citace: Yoda kdy 06.07.2011 - 08:11:37 ---nečekaně v noci proběh přechod na poslední verzi fora a s tím i předělaní všech dalších funkcí. Některé jako downloads a články budou později. Žádná data se neztratila ale sem tam jsou texty v jiné řeči a nebo chybí. Ty, o kterých vím postupně opravím a když najdete nějakou chybu a nebo nebude něco fungovat, tak mi to sem napište. dík

--- Konce citace ---


 no na mě je to moc světlí....a proč to vlastně proběhlo nečekaně...?

kenry:
Téma nebo diskuze, které hledáte buď chybí, nebo leží mimo Vaše možnosti.

 to nějak nechápu....asi sedim blbě...

Drak:
protože už to generovalo přes 300 chyb denně a než to opravovat, tak raději do nového, který je zatím bez chyb.

Nějaký tmavší skin bude, jen nějak není inspirace a přemalovávat starší je na dlouho.

Drak:

--- Citace: kenry kdy 06.07.2011 - 13:50:23 ---Téma nebo diskuze, které hledáte buď chybí, nebo leží mimo Vaše možnosti.

 to nějak nechápu....asi sedim blbě...

--- Konce citace ---

hledáš něco, co tu není a nebo tu je a nemáš přístup abys jsi to mohl vidět :D  a poposednutí ti nepomůže :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi