GalantWeb

Zhodnoťe fundovaně stav mého vozu.

Offline Aldik

Mě to teda zas tak hrozný nepřijde, většinou je to povrchová rez... já jsem teď objevil díru v podlaze za řidičem, lemy už jsou dlouho KO, a zadní nosník je taky chycenej na jedný straně.

Když se to očistí a nastříká, tak tohle bude jak nový ne?
A kolik najedeš ročně?

Když si koupíš nový auto, stejně tě investice čekají.... nebo za to dáš min. 80tis... a to už si teda umím představit lepší koupi než Galanta :)
« Poslední změna: 10.11.2013 - 20:10:50 od Aldik »


Offline Banung

Souhlasím spíše s negativnějšími názory na stav vozu.
Takže se stane to co obvykle - auto dojezdím. A když bude trochu času i peněz, tak budu schánět nějakou voňavku v německu.
Investice typu LPG a tažné by byly vyhozené peníze.

Otázka tedy zní, co udělat s autem aby ještě nějakou dobu vydrželo, a nezemřelo předčasně. Později může sloužit někomu kdo se spokojí s horším stavem.
Nemůžu mít přeci na svědomí smrt galantíka  :angel:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Banung

Chápu kam míříš. Ale tímhle směrem to nechci vést.
Byl jsem se na něj podívat 2x. respektive podruhé už jsem ho rovnou vzal.
Nebudu lhát, že to bylo o emocích.
Ještě jsem je stáhnul na ceně. Takže tak.
Nemam čas nyní hledat voňavku v německu, tak budu jezdit tímhle.
A aspoň budu vybírat s větší rozvahou...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jj, tak ať ti to jěště ňákej rok s minimálníma investicema vydrží. :angry:


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ono ja ti poviem z vlastnej skusenosti. Ten podvozok sa z časti zachrániť dá starý "náter" dať dole kolko ide. Obrúsiť čo sa dá , riadne odmastit a nastriekať. Dutiny , nastriekať voskom nech z nich tečie :roll: Lemy......dajú sa vyvariť , ale to chce riadne urobiť je toho viac ako len odpiliť a navariť nový. ](-: ináč čakaj po čase navrat ! Ja som tým prešiel a poviem ti na rovinu...nesiel by som už do toho . Na začiatku si povieš to stačí takto a skončíš s tým , že ked to už robím tak to urobím takto!  ](-: ja som investoval dosť a hlavne čas!!! Ktorý keby som platil tak mam tri galanty ! :lipsread: z výsledkom som bol spokojný !!! Auto som komplet zaleštil "detailing" a vyzeralo brutálne. Potom som si povedal , nech už je motor ok. Tak som troška porobil motor atd atd..... takže!! moja rada-  :big grin: Ošetriť , spomaliť zub času kolko to ide . Dať tam lpg a vozit sa , vozit sa , vozit sa!!! investiciu si radšej odlož a dolož do druhého auta!!! Pripadne dať na net a predať. Kúpiť druhého , no pozor japonce sú chulostivé na koroziu , takže poridne popozerať   :mellow::mellow: :mellow: :mellow:  :D :D :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Banung

nějakej rok...
já myslim, že tak do půl roku budu mít dalšího  :anz:
« Poslední změna: 10.11.2013 - 21:57:26 od Banung »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Do půl roku?No tím líp.
Swift nekecá, dělal na svým 2 roky a pak ho stejně prodal.


Offline Banung

Já myslím, že bychom měli hromadně napsat do Mitsubishi, ať udělají nového "žraloka"  ^_^
Akorát, že to oni neudělejí, páč by se to neprodávalo  ](-:

Z nových aut se mi nic moc nelíbí a zároveň nechci něco co má každej druhej pepík.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Swift nekecá, dělal na svým 2 roky a pak ho stejně prodal.
Ved to ! Predal  :'( bolo mi ho luto , ale rozum nepustí ! Proti autu som NIKDY nemal nič bolo to super auto! Nikdy ma nesklamalo! Hlavne som sa na nom strašne vela naučil.Len už to chcelo stále nejaké peniaze!  Časom by aj tak začalo odchádzať kopec iných vecí ....kolobeh! Proste už to má niečo za sebou či už to sú KM , VEK ,alebo Majitel blb.  Je to ako plot pri dome -natrieš ho , no po čase ti uhniju dosky. Vymeníš dosky a po čase uhniju stlpiky pri zemy ...prípadne ti ho zosrotuje ozrala ](-: blbe prirovnanie ,ale
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Jindřišák

Otázka, kolik lidí odtud by si ho koupilo. :D
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
V dnešní době, kdy ti nabízej půjčku i pomalu na rohlík, by se tu pár šílenců našlo. :-D


Offline Jindřišák

A pak 10 let splácet 10k? Stejně by bylo kvalitou už někde jinde. Ale mohli by, bylo by aspoň na co koukat. -_-
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ono je to tažko ...niekto by si ho možno kúpil... ale málo by tých ludí bolo ! Dnes si človek r adšej kúpi clio alebo fabiu . Na viac nemá a stačí mu to . Pochopitelne :mellow: i need money . Dalšia vec aj keby tam dali motor ktorý je viac eco , čo by kôli Bruselu museli a technika by ostala tak ako je radšej si kupim za tie peniaze niečo iné! Proste Mitsu vyrobilo radu auta ktoré sa velmi podarilo! Tam to ale skončilo . V dnešnej dobe , pri dnešných platoch , zákonoch , krízach a ekologii už nie je lahké vyrobiť kvalitné autá.... tie časy už prešli! Vela automobiliek šetrí na materiáli. Napr. čudlik na dverách sa niekedy dával pekný chromový ...dnes , PLAST!! Prečo ? Náklady . Čínan to vyrobí dajme tomu 10centi/ks (40centov na auto) Chrom 2eura kus(8euro auto) Krát TISIC kusov? Plast 400 euro chrom 8tisic.... Automobilka by aj vyrobila pekné a kvalitné auto .....no clovek by ho nezaplatil !!! Viete ako to je. Mnme rádio netreba , okná ??? Elektrické? nieeee Aspoň mi v zime nezmrznu. Klímu? nie aspoň nebudem chorí . Hmlovky? Aj tak chodím len po meste....proste mi stačí výbava sociál .....  a potom ho serie ked auto z roku 1998 ktoré stojí vedla má všetky veci a on na jeho 2013 nič  ](-: ](-: ](-: ](-: nuž čo by chcel za 6000 euro  :P
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Banung

Dnes už se nevyrábí žádná zajímavá auta. Nebo lidové sporťáky typu Honda CRX,Prelude, Toyota Celica, MR2 atd. Všechno to směřuje k nudné fabii.  ](-:
Snad ještě možná Honda CR-Z, ale ta se právě v evropě vůbec nedaří prodávat.
A navíc jsem někde četl srovnávací test, kde jí 27let staré CRXko dalo na prdel.  :laugh:

Zkrátka, kdyby to nehnilo, tak s tím budu jezdit ještě 20 let


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
To je presne tá ekologia oni by vyrobili auto s vela PS ale brusel by im to zatrhol.....ako vankel v mazde! Aj ked ten nebol nejak slavny . Zaujímavé autá sa vyrábaju ...napr. Megane rs vo verzii CUP Je ich viac a daju sa aj porobiť , len sa tak neponukaju práve koli tomu že to ludia nezaplatia. Moj sen napr. Nissan silvia  :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: raz snad
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji