GalantWeb

Výměna předního nárazníku.

Offline Savrill

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
čau kluci, chci si vyměnit přední nárazník, ale ze zkušenosti z jiných aut vim, že to nemusí bejt sranda. Jakej by měl bejt správnej postup a na co si dát případně pozor? Díky


Offline Drak

a na jaky model a jaky typ nárazníku?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Savrill

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Sorry jsem kretén ](-: . r.v.2000 model GLS (ten vínovej za ten bílej)


Offline Savrill

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16

Offline Jeníček

jeď s náma o víkendu na sraz a tam ti to kluci řeknou osobně, co a jak :-)
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Drak

horní uchycení nárazníků je stejné, maska je uchycena taky stejně. jediný rozdíl je v plechových držácích na spodní straně mezi nárazníkem a brejlema a pak v plastových podbězích. Držáky si vyrobíš s kusu plocháče a když necháš plastové podběhy, tak budeš mít škvíru asi 1cm mezi bokem nárazníku a plastovým podběhem z vnitřní strany. Pak záleží jaké použiješ mlhovky. Standartně je do nárazníku jen kabel od mlhovek, ale v tom SE nárazníku jsou i dálková světla, tak bys musel dotáhnout kabel od světel.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Savrill

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Kurva podběhy, mám fakt nějakej slabší den. Dobře díky. Mlhovky mám, ale jsou rozpadlé. Chlápek od kterýho jsem nárazník kupoval, ho nechal na zahradě a kovové držáky mlhovek zrezly.


Offline Savrill

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
jeď s náma o víkendu na sraz a tam ti to kluci řeknou osobně, co a jak :-)
Jakej sraz? myslíš CAR WARS?


Offline Jeníček

Nene, na letišti kadov. Pořádá to jihočeský mitsubishi klub. Galanťáci maj sraz v sobotu v 7 ráno na odpočivadle u cukráku v Praze. Jestli chceš, přijeď taky.
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Savrill

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Tak to je mi líto :(. Jedu s bandou japaňáků Car Wars


Offline Jeníček

škoda. tak třeba v létě, na Japan campu  -_-
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Trewor

Nárazník jde docela v pohodě, ničeho se neboj.
Podběhy tipuju stejně budeš mít okousaný od kol jako skoro každej Galant a na kelly je maj za něco přes 300 takže v pohodě. Doporučuju je v cca polovině vrtnout a stáhnout páskou nebo sešroubovat s nárazníkem.
Jen nezapomeň na šrouby pod SPZ a kup si pár nerez šroubů M6(pokud mi paměť slouží) jelikož já jich několik utrhl...takže odvrtat, zbytek vypáčit..nic problematickýho. Jediná pakárna jsou šrouby do blatníků na koncích nárazníku. Masku s nárazníkem pokud nejsou rozlámaný bych schoval nebo prodal...někteří je tu lámou :angel:
Jo a kabely k mlhovkám jsem tam dvoje už měl..možná po faceliftu upravili kabeláž :undecided:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Savrill

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Nárazník jde docela v pohodě, ničeho se neboj.
Podběhy tipuju stejně budeš mít okousaný od kol jako skoro každej Galant a na kelly je maj za něco přes 300 takže v pohodě. Doporučuju je v cca polovině vrtnout a stáhnout páskou nebo sešroubovat s nárazníkem.
Jen nezapomeň na šrouby pod SPZ a kup si pár nerez šroubů M6(pokud mi paměť slouží) jelikož já jich několik utrhl...takže odvrtat, zbytek vypáčit..nic problematickýho. Jediná pakárna jsou šrouby do blatníků na koncích nárazníku. Masku s nárazníkem pokud nejsou rozlámaný bych schoval nebo prodal...někteří je tu lámou :angel:
Jo a kabely k mlhovkám jsem tam dvoje už měl..možná po faceliftu upravili kabeláž :undecided:
škoda, že jsem si to od tebe nepřečetl dřív. Protože po třetím utrženěm šroubu jsem toho raději nechal, protože bych to neměl, jak dát dohromady :-D. A ještě jsem zjistil, že mám zrezlou masku. A to že nasračku. Takže němá někdo masku? VIII generaci?


Offline Pepe

Ty utržené šrouby musíš stejně odvrtat a závitníkem opravit závit v maticích , abys to všechno mohl dát dohromady . A dotazy kolem diagnostiky piš na tomto foru , nemusíš na mišiklub .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Savrill

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
S těma šroubama vim, a moc se na to těšim :-D. Dobře budu psát spíš sem. Stejně mi přijde, že sem chodí víc lidí.


Offline Trewor

Tou zrezlou maskou myslíš čelo?

To chce autoklempíře co starý odpárá a naboduje nový.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Savrill

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Jo tohle jsem měl na mysli  -_-. A skvělý, že já se na ten nárazník nevysral.  ](-:


Offline Pepe

Výtečná příležitost k jeho prodeji . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Zdravím..poohlížím se už nějakou dobu po SE nárazníku..Nemáte, nevíte, neporadíte..
Mlčechvosty nemají teď nic skladem...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Zdravím..poohlížím se už nějakou dobu po SE nárazníku..Nemáte, nevíte, neporadíte..
Mlčechvosty nemají teď nic skladem...

http://bazar.automedik.cz/AMD9710752855/mitsubishi/galant
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001