GalantWeb

EMISE a STK

Offline Žán

Pod svodama aspoň u 2l, je ovalovitej nálitek - tak na jeho čele. No spíš jsem zvědavej co jim řeknu, když po mě zas budou chtít štítek.
« Poslední změna: 21.05.2018 - 20:06:29 od Žán »


Offline Pepe

 Štítek je na haubně - máš jej nad hlavou . Je tam  motor , převodovka , barva  a kód výbavy :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Bayern

Pod svodama aspoň u 2l, je ovalovitej nálitek - tak na jeho čele. No spíš jsem zvědavej co jim řeknu, když po mě zas budou chtít štítek.

to toho vidíme  :laugh:  :-D


Offline Sir Dag

a já si říkal, že ten štítek je dobrej leda tak kvůli barvě...a on je tam i napsanej motor...tak to ju.. Ješte zda by nám někdo (teda mě) vysvětlil jak se to čte - respektive co co znamená.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Pane , co neumíte přečíst ? Engine : 6A13 , Trans : F5M42  ,   Colour : T09B  , Option  : J01   , Interior : 83J .    Bohužel jsem se nedostal na katalog interiéru a exteriéru  , takže nevím jaké díly a jaký materiál je použit .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Žán

Štítek je na haubně - máš jej nad hlavou . Je tam  motor , převodovka , barva  a kód výbavy :-D

Bohužel štítek se měl stahovat k zatmaveným sklům. Nicméně to označení by prý měl nést každý motor.


Offline Pepe

 Kdyby měli katalog exterieru , tak nehledá štítek k fabricky tmavým sklům . Pokud jsou tam folie , musí tam být homo na každém okně -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
By mě zajímalo kde my máme na motoru označení.. Možná říkám blbost..ale asi ho tam nemáme..Rozebral jsem tu tři motory až na šroubek a nikde nic...tak teda nevim po čem bych se měl koukat.

Sport edition mají zatmavená okna..takže na stk budem dělat výřez flexou do skla, aby byli pánové technici spokojení  :evil: né tak legrace, že jo  :laugh:

Tady  -_-


Offline Sir Dag

Engine..jasně chápu...trans bude asi převodovka...ale co je teda to option, interior...to říká co.. Jako výbavu vozidla?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dnes emise a stk Roztoky u Prahy.
OK.
Jenom mu bylo divný,že za 2 roky ,co jsem tam byl před tím,mám najeto jen 800km. :-D


Offline Sir Dag

jsi najel vice nez pred tim...dobre ty :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 To jsou 2 nádrže benzínu - kolik tě vyjde palivo na kilometr s povinným ručením - stovku ? :D :D :D :D :D :D :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pov. ruč. nepočítám,to je povinné! :-D


Offline Bayern

Vůbec robe nejezdíš, ale příspěvků máš skoro nejvíc   :-D   :-D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jen tak,ze zvědavosti jsem kouknul do protokolu z  stk a jsem z toho zmatenej.
Před 4ma roky mě jinde vyhodili se světlama z Legnumu.Namontoval jsem evropský světla a prošel jsem.
Pak jsem koupil jetý obyčejný světla a paraboly z nich jsem dal do těch světel z Legnumu.Šel jsem jinam na stk,prošel jsem a v závadách bylo to co dole na obrázku.Včera po dalších 2 letech jsem jel na stejný místo jako před 2ma lety na stk a prošel jsem,ale v lehkých závadách mám opět to,co před 2ma lety.Opět úplně to samý,co je na obrázku.
Napadá mě,že jsem snad paraboly v Legnum světlech vyměnil za "opět" UK. verzi a technik více přimhouřil oko nebo,že bych měl paraboly už vysvícený???
Ale proč by to u jednoho technika byla nebezpečná závada a u jinýho jen lehká?
Světla jsme jednou štelovali u Pepeho na zdi a křivka se zdála být evropská.
« Poslední změna: 06.06.2018 - 20:58:45 od Rob »


Offline Drak

vysvícený paraboly a tu špatně ohraničenou hranici může dělat i žárovka, která se na 100% nepovedla. Ono stačí abz ta plastová parabola byla jen zaprášená a pak se to do ní zapeče a povrch je matný
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Žárovky jsou nějaký prémiový \filipsy,tak to budou asi ty paraboly.Ale zrovna se mi ty světla moc znova rozdělávat nechtěj,při mým nájezdu.A kupovat nový světla od Depo zas jen kvůli parabolám,taky moc ne.Potřeboval bych jednodušší řešení,ale to asi není.Stříknout paraboly "chromem" ve spreji?Světla z VR-4 chci zachovat.


Offline Pepe

Poptej olámané světla se slušnými parabolami .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tyhle ceny nechápu,ale objednal jsem.
Sice manuál,ale to nepotřebuju,ceny s DPH.