GalantWeb

Rozmístění autosedaček v sedanu

Offline Kouba96

Zrovna řeším neřešitelný problém a to, jak a kam rozmístit dvě autosedačky plus maminu.

Dvouletá (asi metr výšky a 15kg..?) má svou velkou sedačku, dost pije a potřebuje každou chvilku natankovat do flašky, občas něco zahodí a pak to hledá.

Nejmenší bude jezdit ve vajíčku, počítám s tím, že při jízdě bude spinkat...

...a do toho musím posadit mamču

Problém je, že v palubce u spolujezdce nejde vypnout airbag (neberu v potaz jakýkoliv fyzicky zásah do systému), takže vajíčko dopředu dát nemůžu.
Druhá věc je, že jsem se přestal orientovat v tom, při jaké váze/věku/výšce lze dát velkou autosedačku do sedačky spolujezdce.

Jak byste to řešili vy?


Offline Severín

Mám dvě děti a vozím je v zádu. Nejbezpečnější je místo za spolujezdcem, když jsou dvě, tak je holt jedno napravo a druhý nalevo. Žena se doprostřed nevejde, ne, nemá takovej velkej zadek, ale galoš není zas tolik širokej. Takže, co spadne, to nemaj, když je krize, tak odpočívadlo, holt to jsou malý děti...
A ještě drobný info https://radiozurnal.rozhlas.cz/chystate-se-vozit-dite-autem-do-skolky-nebo-skoly-sedet-muze-i-vpredu-ma-ale-sva-6236172


Offline Kouba96

Mám dvě děti a vozím je v zádu
Žena se doprostřed nevejde, ne, nemá takovej velkej zadek, ale galoš není zas tolik širokej.

Na pozadí ženy jsem ani narazit nechtěl, ale ani u nás tato nejlepší varianta nebude fungovat  ](-:  asi zkusíme taky obě vzadu
 Uvidíme, jak to bude fungovat


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mám 3 auta a ani u jednoho nejde bag vypnout,2 sedačky jsou tedy vždy vzadu.


Offline Kačenka

Já si u Galiho na místo vzadu stěžovat nemůžu.  :-D Jela jsem takhle z Mýta do Staňkovic, kdy vpředu byla klasika sedačka, vzadu vlevo klasika sedačka, já uprostřed a na pravo vajíčko. Klidně bych takhle jela aj do ciziny. Ve srovnání s trojkovým Meganem v kombíku je to k nezaplacení. 8km a modlím se, aby jsme byli už na místě. Ale zase lepší Megan jak S-cross.  ](-:  :-D