GalantWeb

Pietní pohřeb

Offline Bayern

Dnes mi jeden pán nedal přednost, totálka... dvě hodiny nový chladič, nově natřená kapota (nahotovo)
Tímto se s vámi asi rozloučím, možná ještě koupím do budoucna další G, uvidíme... Nicméně Galant odvedl svoji práci dobře, mojich skoro šest let co ho mám...měl... Airbagy vytřelily oba dva, trochu mi natrhl nos ale dobrý, prakticky mě zachránil, mám ještě feldu. kdybch jel v tom tak dopadnu daleko hůř...

 


Offline Fabregas


Offline Kouba96


Offline Žán

Upřímnou soustrast. Hlavně že si v cajku.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Bayerne , škoda ho .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Bayern

Bayerne , škoda ho .

Díky pepe, pomohl jsi mi moc  :angel: škoda ho určitě je, bohužel... navzdory všem problémům to bylo parádní auto a ničeho nelituji, vlastně by se dalo říct že mi i zachránil zdraví, takže se tímto odvděčil  -_- 


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
Chce se mě plakat když to vidím.  ](-: ale hlavně že jsi ty v pohodě chlape.


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Tolik práce a vše v háji v jeden moment ...

To si člověk uvědomí až po všem... Můj červeňák to odnesl, položil za mě život a vím přesně co se potom v hlavě děje.

Plechy jsou plechy, život a zdraví je život a zdraví.

Na jaře bude na mobile.de zase pár perfektních kusů, šetři   -_-


Offline Bayern

jojo šetřím !  :laugh:

Děkuju kluci
« Poslední změna: 16.12.2018 - 14:58:16 od Bayern »


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
Bayerne tak tohle mě opravdu moc mrzí... Tu kapotu si tam měl fakt chviličku...  :mad:

Hlavně že ty jsi tedy v pořádku a snad se najde nový kousek třeba z Německa...

Ale už to nikdy nebude ten samý kousek...  :mad: fňuk...


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Hele, kdybys trval na GDI (logicky s tím že máš jedno auto plný náhradních dílů), tak tady je jedno a není ani moc hluboko v reichu...

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C5%AFz/Mitsubishi-Galant-2400-GDI-GLS-T%C3%9CV-07-2019/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:17700_10_/pg:vipcar/270163460.html

Sice je to trochu vorvaný a vnitřek nevypadá moc vábně, ale kdybys spřeházel dobrý věci, tak máš za pá šlupek kastli. (tenhle kus je na inzerci docela dlouho).


Offline Bayern

ještě přiložím dnešní fotku, na památku jsem si vzal klíček s přívěžkem  :angel:


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
dej pak vedět co ti řekla pojišťovna ..


Offline dejwidjak

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 41
Vím jaké to je před měsícem se mi stalo to samé :) hlavně že si v pohodě. Najde se nový gali tady prikadam jak sem dopadl já a slavný pan co nedal přednost


Offline Pepe

 Hlavní  je , že jste v pořádku . Auto lze nahradit , tak se držte . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

Zajímavé, že všichni to máme střelený na bok  :laugh:  ](-: bývalý Colt, týden po tom, co jsem ho koupil.
BMW ve smyku ...


Offline Pepe

 :D  Ne všichni jsme ns tom byli stejně -----
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Bayern

kluci, někdo o to auto má zájem a nevíme jak to přepsat, jde o to, že si proto pojede 270km ke mě... za normálních okolností by se jednalo a klasický přepis auta - což tak i nakonec bestak zkončí, má si proto přijet 25-26.12  2018, to budou samozřejmě úřady zavřeny, a má otázka zní jak to bez druhé osoby (kupce) na něho přepíšu ? nebo co vůbec dělat... V dnešní době jsou všude kurvy a vyděrači, proto jsem velice opatrný - nutno podotknout,že auto půjde do Polska jak mi bylo zděleno... což vlastně není ani dobrá zpráva, aby se nám tu za rok nevrátil jako nebouraný, ale to tady teď řešit nebudu. Je teda nějaká cesta jak auto prodat a po svátcích si pohodlně sám zajít na úřad a sám to tam s tím autem ukončit ? Nerad bych aby mi za rok přišla exekuce že dlužím sto litrů... chápete, normálně jak mám podle plánu, tak sepíšeme kupní smlouvu a ofotím si jeho občanku a ŘP pro sichr... nadruhou stranu nevím, zda je tohle vůbec bude na úřadě zajíma  :big grin:


Offline elkappi

http://www.registr-vozidel.cz/dalsi-ukony/trvaly-vyvoz-vozidla-do-zahranici
Aby vozidlo nezůstalo napsané na tebe. V polsku jsou šikovní namalují nové noty a na tebe zůstane napsané auto.
Galant navždy a FTO