GalantWeb

Spinání Paliv.čerpadla

Offline damiens

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 142
Mám dotaz ohledně spínání palivového čerpadla.Před nastartováním se čerpadlo spouští až při vlastním spuštěním startéru nebo dřív?Je nějaká Úprava instalace,která by zajistila natažení benzinu ještě před spuštěním motoru?Dík Galant 2.0 glsi 88-92
« Poslední změna: 07.02.2006 - 08:31:45 od damiens »
Vlasta Pardubice+Aš

Galant 2.0 V6 24V 1995


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
čerpadlo se spustí dřív. Po zapnutí klíčku čerpadlo natlakuje systém


Offline damiens

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 142
Jelikož jsem měl problém se starterem,který mi spínal až na několikátý pokus,tak se mi zdá,že čerpadlo tlakuje až v poloze klíčku start.Ráno mi motor točí naprázdno až asi po 4 vteřinách mi motor naskočí.Když zastavím a třeba po hodině znova startuju a motor je studený,tak je to vše dobré.Asi z důvodu,že v systému benzín.Měl jsem tam dřív automat a vím,že i v zimě mi chytal na cinknutí.Po výměně za manuál toto provádí.A po teď po zapnutí klíčku čerpadlo není slyšet,až právě po spuštění starteru,který nespínal, a proto jsem čerpadlo slyšel.
« Poslední změna: 07.02.2006 - 11:14:28 od damiens »
Vlasta Pardubice+Aš

Galant 2.0 V6 24V 1995


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
mě čerpadlo zabzičí jakmile se rozsvítěj kontrolky. Takhle fungujou snad všechny stříkačky. Jinak 4 sekundy je docela dost, teď v zimě když je to studený mě to startuje taky trošku dýl, ale určitě se vejdu do 2 sekund


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
v tomhle by ti asi spíš poradil drak.
Po zapnutí klíčku se systém natlakuje, ale nevim jestli čerpadlo vypne při dosažení nějakýho tlaku, nebo je prostě sepnutý řídící jednotkou na nějakou dobu. Při startu a běhu motoru už je pak čerpadlo myslím sepnutý pořád. Takhle to funguje podle mě, ale třeba se mýlím


Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
No tak podobný problém mám aj ja. čerpadlo vraj pracuje na režimy a pred štartom, teda pri rozsvietení kontroliek vrátane Check engine, by mal natlakova
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5


miroslav1

  • Host
Citovat
No tak podobný problém mám aj ja. čerpadlo vraj pracuje na režimy a pred štartom, teda pri rozsvietení kontroliek vrátane Check engine, by mal natlakova


Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
Tiež som si myslel, že  ho nepočujem. Ale je počute
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Mě teda hlučí taky dost hodně... dřív sem ho nikdy neslyšel ale dneska sem ho napojil na tvrdo a bylo to slyšet moc moc... asi mi předtim taky před startem netlakovalo...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)