Forum > Mitsubishi

Komplet ND na 2,0 benzín

<< < (2/5) > >>

freematch:
Demontoval jsem sedačky jen mi nejdou boky a spodky zadních, díky za tipy

Sir Dag:
boky? tím myslíš to na dveřích a nebo v zádu ty sloupky...
Spodky zadních..tím také myslíš co?

Zadní podsedák drží jen dvě plastové pojistky. Stačí sáhnout rukou pod sedák v prostoru kde máš u sedáku kolena. Tak někde tam uvidíš plastové táhlo...neumím to teď moc dobře popsat..tyžtak pokud by jsi nenašel, udělám ti foto.

Zadní boční sloupky mají (12ořech) matku, kterou ti schovává onen podsedák. Ve chvíli kdy ji sundáš musíš se sloupkem jít směrem nahoru. Tím ho uvolníš z kovového háku.
Tapce mají schované šroubky. Jeden je v misce u ovládání oken, druhý je schovaný u kliky (ten drží rámeček kliky, není moc podstatný, ale vadí při sundavání), třetí šroubek je na tapci v zadní části (směr k zadku vozidla, někde cca 10cm od okna dolů) a čtvrtý šroubek je zase naopak na tapci v přední části (směr k čumáku auta, někde 5 cm od okna). Přední tapce mají ještě o šroubek na tapci víc..

freematch:
Díky něják jsem na to přišel sám, sedačky mám vymontované jsou zachovalé a neprosezené

Bayern:

--- Citace: freematch kdy 03.12.2018 - 22:00:54 ---Díky něják jsem na to přišel sám, sedačky mám vymontované jsou zachovalé a neprosezené

--- Konce citace ---

to byl offroad že to je tak vysoko  :mellow:

Pepe:
 Řekl bych - malá kola .

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi