Forum > Mitsubishi

Servis Brno

(1/4) > >>

natassam:
Zajímalo by mě, zda je v Brně nějaký dobrý servis kde zákazníka neodřou i z kůže a mišákům rozumí.Díky za tipy předem :confused:  

guest149:
Mám zkušenosti s Auto HB a Brnocarem - sice tomu rozumí a v rámci svých možností a znalostí shledávám jejich práci kvalitní, nicméně ty ceny jsou zlopeklo...

aschanek:
nejlepší servis na Mitsubishi je pan Liška, neznám nikoho kdo by tomu tolik rozuměl. Této značce se věnuje několik let, jezdím k němu taky, jsem max. spokojen. Navíc je levnej a není to žádnej podvodník či vychcanec.
Jestli tam budeš chtít zajet můžeme spolu. Zavolej mi, domluvíme se a sfrknem tam. Moje číslo je 775 625 266.  Jsem z Brna. A nebo přímo na pana Lišku 775 120 432, ale chce to trpělivost se mu dovolat.

Rampa89:

--- Citace: nightfish kdy 22.03.2006 - 21:30:49 ---Mám zkušenosti s Auto HB a Brnocarem - sice tomu rozumí a v rámci svých možností a znalostí shledávám jejich práci kvalitní, nicméně ty ceny jsou zlopeklo...

--- Konce citace ---

Auto HB?  -_- Pracoval tam člověk (už tam nepracuje, naštěstí - pro vás potenciální zákazníky) kterej nám tvrdil, že pneumatiky oskákaný kvůli vadným tlumičům sou tak udělaný od výroby aby líp zabíraly... Ceny pro milionáře, díly se jim sice dodat dají (seženete je opravdu levněji) ale aji tak... Ano jak píše aschanek, jedině Liška, toho můžu jenom doporučit.

aschanek:
Liška dokonce umí repasovat čepy v ramenech a nemusíte kupovat celý rameno za spoustu dukátů, protože vám to předělá za pár grošů. Prostě je dobrej co si budem vykládat.
Dokud bude živ tak jezdím k němu i kdyby jsem to měl 100km.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi