GalantWeb

skoda...

Offline fabia

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
at zije skodovka....jooooooooooo ooo :P  


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
GALANT GALANT GALANT. Maro najdi si web o skodovkach. :D  


Offline fabia

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
Citovat
at zije skodovka....jooooooooooo ooo :P
lidi probudte se....galant je shitt.. lurk  


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
no a....?
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Smrt MAROVI S.( bud rad ze neuvedu adresu!) a kochej se pohledem na poradny auta.

                                   IGNORUJTE HO  :hehe:
« Poslední změna: 11.05.2005 - 22:10:46 od Rampa89 »


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
a lepší mám já já já já jenom já. A moje máma jedinou dceru má a to jsem já :hehe:  


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
A navic, jestli je Galant shit, co je potom fabia?  


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
;) Mohli by jste si ze silnic uklidit ty stodvacitky?PROSIM at nezaclanej
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Koukam ze si nejakej poblaznenej skodovak zadal do konfiguratoru parametry jake by chtel od sveho noveho auta a nabidlo mu to misto skodovky Galanta  :D  
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline Kukulik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
škoda je šit asi si nejej v lepšim autě ja najel ze škodou  750 km za den a 3 dny jsem chodil jak kačer a to nemluvim jak mě drnčela hlava doufam že uš nikdy se mě to nestane po te vzdálenosti aby člověk vyměnil motor aby vyhnal ty chřestyše z podkapoty  


Quickcarman

  • Host
Fabia je dobrá z hlediska bezpečnosti. Ovšem teprve pořádné auto byla Octavia. Má vynikající jízdní vlastnosti a dobré motory VW, zejména TDi nebo 1,8T. Měli byste být víc objektivní, Galantíci. A já Octavii nemám, mám HONDU. ;)  :P  


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
ach jo...nic proti škodovkám, asi každej z nás něčím z tý fabriky jezdil, ale všimnul sis o čem ten web je? sem si myslel, že je to jasný ;)  nic musíme rychle dodělat to logo, abychom nemátli lidi B)  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline UHNAK_GTi

fABKY SU FAJN MAMKA MA JEDNU 1,4 SU FAJNA NAOZAJ  tAK DO KINDER VAJCA MEDZI HRAčKY:-) PCHII
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline BAD

Citovat
fABKY SU FAJN MAMKA MA JEDNU 1,4 SU FAJNA NAOZAJ  tAK DO KINDER VAJCA MEDZI HRAčKY:-) PCHII
no jak sem zjistil na vlastní kůži tak je fabka rs soupeř asi pro každýho z tohodle webu pánové tak opatrně a
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
šmarjájózeph....co to pořád řešíte? každej je soupeř pro každýho...někdo je rychlejší, a někdo pomalejší....záleží jak to bereš....spíš mě serou volové, kteří jsou nebezpečný, a nezáleží na tom co říděj....blbeček s Fabií RS do mě začal najíždět, když byl pomalejší na světlech a na druhou stranu chlapík s novým 7čkovým bávem byl ochoten se se mnou honit z Plzně na Rozvadov, aniž by mi ubližoval :P , teda alespoň néé moc :D  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline UHNAK_GTi

Jasne že ide vprvom rade fajn pocit z jazdy. Mna midule akysi duty rakušan išiel brat s Citroenom asi AX a oproti kamion a ked som tu riadne zatrubil na tak zastavil na semaforch a chcel ma  bit -  to už ma kurva nasralo!!Potom aby som nenadaval na male auta ked už chce predbiehat nech už s nejakym žihadlom a nie stakymito vaječnimi škrupinkami ako su tieto nestké približovadlá!!!
« Poslední změna: 15.06.2005 - 13:23:09 od uhnak »
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline BAD

Citovat
šmarjájózeph....co to pořád řešíte? každej je soupeř pro každýho...někdo je rychlejší, a někdo pomalejší....záleží jak to bereš....spíš mě serou volové, kteří jsou nebezpečný, a nezáleží na tom co říděj....blbeček s Fabií RS do mě začal najíždět, když byl pomalejší na světlech a na druhou stranu chlapík s novým 7čkovým bávem byl ochoten se se mnou honit z Plzně na Rozvadov, aniž by mi ubližoval :P , teda alespoň néé moc :D
hele nemotej se mezi dospělí joooo .... :P  náhodou řešíme samý důležitý věci  ;)  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline BAD

Citovat
Citovat
šmarjájózeph....co to pořád řešíte? každej je soupeř pro každýho...někdo je rychlejší, a někdo pomalejší....záleží jak to bereš....spíš mě serou volové, kteří jsou nebezpečný, a nezáleží na tom co říděj....blbeček s Fabií RS do mě začal najíždět, když byl pomalejší na světlech a na druhou stranu chlapík s novým 7čkovým bávem byl ochoten se se mnou honit z Plzně na Rozvadov, aniž by mi ubližoval :P , teda alespoň néé moc :D
hele nemotej se mezi dospělí joooo .... :P  náhodou řešíme samý důležitý věci  ;)
jo a buď rád že se tady vůbec něco děje a není to tady mrtvý jak v jednom nejmenovanym klubu  :mean:  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
no to se toho děje :huh: kdybyste mi raději vyměnili rameno, gdyž furt makam lurk  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline damiens

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 142
Já jezdím fábkou jako se služebním autem.1,4 Mpi-spotřeba stejná jako galant 2.0i a o 10let starší.Na českých silnicích auto s tak tvrdým podvozkem,jako má fábka je pro mojí prdel nesnesitelný.Galant je kočár a to mi nikdo nevymluví.Na srazu se mnou byla "známá":-),má Avensise.Mám s ním nalítáno docela dost a ona s Galantem.Obojí je super.A navíc ve fábce bych rozhodně nechtěl bourat.
Vlasta Pardubice+Aš

Galant 2.0 V6 24V 1995