GalantWeb

centrál

Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Zdarec... z ničeho nic mi přestal chodit centrál, je to asi original Mitsubishi... potřeboval bych vědět co všechno by to mohlo způsobovat... pojistku jsem našel jen jednu a ta je v cajku... a ještě tak mimochodem dají se normálně sehnat ty pojistky co jsou v motorovym prostoru, takový ty velký hranatý? Díky...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
Cau mno muze to byt sposta veci od spatny kostry spalenym ovladanim ale to sou spis takovy blbosti spis to bude v pojistce jeste je skoukni. Jo a jedna je primo na cervenym kabelu co vede do ridici jednotky centralu(je nad pojistka u ridice) rozpojis to a ta pojistka vypada jako zarovka jinak me uz nic nenapada snad sem ti pomoh. A na ty velky se zeptej v naky prodejne s autodilama urcite ji tam budou mit.


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Nefunguje jenom na dálkový ovládání nebo i na klíč ?  :mellow: v ovladači je taky baterka  :laugh:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Drak

Zdarec... z ničeho nic mi přestal chodit centrál, je to asi original Mitsubishi... potřeboval bych vědět co všechno by to mohlo způsobovat... pojistku jsem našel jen jednu a ta je v cajku... a ještě tak mimochodem dají se normálně sehnat ty pojistky co jsou v motorovym prostoru, takový ty velký hranatý? Díky...

Jestli je to origo mitsu, tak mohlo odejít relátko a ovládání v jedné krabičce. Ta je pod volantem. Pak ještě může odejít spínací kontakt v motorku od zámku. Pokud central funguje zavřením zevnitř zamáčknutím čudla, tak je to motorkem ve dveřích. Pokud nefunguje ani zavřením zevnitř je to v v krabičce a relátku pod volantem. To pak je na proměření, jestli do něj jde napětí atd.

Pojistky co jsou v motoru se špatně sháněj, prakticky nejlepší je zajet na vrakoviště kde se valej po zemi.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
tak tu pojistku jsem sehnal, měli poslední v Motottechně a stála 110,-  ^_^ No a centrál nejde ani zamáčknutim čudliku, takže ta krabička, ale relátko po zacvaknutí čudliku cvakne... co jsem to dřív zkoumal tak to relátko zabran´je když funguje centrál aby sis zabouch klíče v autě... takže to cvaká, takže zbejvá ta krabička, je to teda někde nad pojistkama? poznám to podle něčeho?
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

když sundáš plast pod volantem (ten s malou prihradkou a ofukem). tak je to hned první krabička s cca 14 pinovím konektorem.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
tak jsem se na to byl mrknout... první pozice zleva je neobsazená... při zamáčknutí čudliku cvaká ta první krabička v druhý pozici... je tam asi 8 pinů... rozebrat se mi jí zatim nepodařilo, nechtěl jsem ji rozlámat... taky jsem koukal po tý pojistce na drátu ale nikde sem ji nezahlíd, ale třeba jsem špatně koukal... asi se to zejtra pokusim uplně rfozdělat ale moudrej z toho asi stejně nebudu...8 pinů je na mě moc...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

pojistka na drátu je na 100% od dodatečně namontovaného centralu. Tu ani nehledej. Tady je schéma http://www.galantweb.com/index.php?ind=downloads&op=entry_view&iden=44
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Tak teď jen pro jistotu, na tom schématu jsou dvě krabičky... takže mám hledat taky dvě... ta druhá by mohla být hned ta vedle tý co cvaká? je to tak? je to to power relay a je to to stříbrný relátko... to jsem ještě cvakat neslyšel ak ho zkusim rozebrat...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline radpol

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
k tym velkym poistkam... ja som koli nim obehal v SR asi 10 predajni, medzi nimi aj take o ktorych som si myslel ze zozenu vsetko -_-... nakonic som pochodil pri navsteve jedneho vrakoviska, odchadzal som s plnymi vreckami tych poistiek :evil: