GalantWeb

Neprijemne malickosti

Offline grafik

Ano drak má pravdu je to relé ostřikovačů světel PS: je to tam napsané  :mellow:


Offline Howler


Offline FrantaPMJ

A ještě jedna perla,ale co jsem slyšela tak to prý funguje,.
Asi už jste o tom slyšeli.... Pokud někde zaparkujete a nejste si jistíííí  že vám autí neodtáhnou tak stačí dát na palubku otevřený pití a jít pryč....   :P
Odtahovka si nelasne že se to zvrhne a poškodí to itoš či nateče do elektroinstalace....   :P

Ovšem pokud vám daj botu.......    tak je to v   P......... :anz:

Musim Tě zklamat, je to jen kec a hloupost - teda s tím kafem nebo jakýmkoliv pitím na palubce-bohužel, ale vlastně bohudík... V Praze provádí odtahy externí firma - Správa služeb a ta je pojištěná, a pokud si dovolí nakládat a odtahovat luxusní auta (i třeba Bugatti Veyron), tak neřeší a řešit nebudou nějaký kafe nebo pití na palubovce. Jsou pojištěný a je jim to úplně jedno, věř mi... Druhá věc je jednání s pojišťovnou, jak bude nebo nebude Ti jako majiteli vozidla ochotná škodu zaplatit. Pokud budeš mít dítě nebo psa v autě, tak Ti to asi neodtáhnou a auto Ti "jen" vyzdobí TPZOV, ale to pití fakt neřeší, já kluky z tý měšťácký odtahovky znam a je to hojně rozšířenej nemysl... Je to stejný, jako že MP nemůže odtáhnout SUV velikosti Cadillac Escalade, Toyota Sequoya, atd. Těma malejma odtahovkama ne, ale Správa služeb už má auta i na tyhle "hovada"  :mellow:


Offline Majk MG

nechci zakládat nové vlákno tak něco oživím. prosím kluci mám rozkousanou patrně podtlakovou hadičku na motoru 6a13 a asi jsem slepej protože nemůžu najít druhej konec. vyfotí někdo na svém motoru kam to vede ? děkuji


Offline Pepe

Nasadit na filt s aktivním uhlím - za klapkou dole .
« Poslední změna: 25.05.2015 - 13:36:44 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
To byla ale hladová potvora..... pepe byl jako vždy rychleší...  ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Majk MG

To so svině ty kuny  ](-: ženě to rozhryzalo polovinu kabeláže na fabii že ani nešla nastartovat  ](-:
Pepe díky moc  -_- v manuálu mi to nešlo moc vyčíst ...asi jsem slepé  :laugh:


Offline Sir Dag

Chlapi..jestli někdo zkušený nepřijde k mému autu a nepodivá se co mu je..tak mi asi rupnou nervy a druhého galoše rozštípu sekerou..

Měl jsem špatné ložisko..To jsem zjistil když jsem chtěl dělat geometri. Říkám dobrý, pak vyměnim...musím na sraz. Ok..odjedu si sraz a když se vracím po dálnici začlo auto vibrovat. Ložisko bylo trochu víc na padrť po tom co jsem mu na srazu prováděl. Auto si lítalo z leva do prava a zpět. Bylo ho těžké udržet.
No tak jsem vyměnil ložisko. Paráda..autí jede rovně, nelítá si kam chce. Ovšem to vibrování/burácení či jak to mám nazvat jsem se nezbavil. Jakmile dosáhnu stovky tak ho začínám pociťovat a při 120 se začne auto hezky vibrovat..jé a při 140. To mám másážní auto :D A víc už raději ani nejet..
Jelikož mám hliníkáče..tak si říkám zda mi třeba neupadlo závažíčko. Přeci jenom jsou lepené. Každopádně mě to začíná už ..píp.. a mám chuť si jít pro jinýho galoše...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Trewor

Nejdřív vyzkoušej jestli to neni kolama. Klidně jednu a pak druhou nápravu. Přehoď na kola s rovnejma diskama a gumama bez boulí, plošek...jak jsi to probrzďoval tak jsi tam mohl plošky vytvořit.
Mě to mlátilo když jsem už opravdu dlouho odkládal výměnu předních spodních ramen. Zkontroluj hlavně to zahnutý - banán.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

Nejdříve jedna věc : ložiska měnit v páru , 2. vyvážit kola - po tom víkendu nutnost , 3. geometrii .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

čepy jsou dobré..to všechno je kontrolované..ovšem vypadá to na kola.. Akorád jsem jel srejdou (dělá do aut) a povídá mi... No zkrátka možná mám bouchlý disk nebo špatnou gumu. Přesně jak říká Trewor. Takže nezbývá než přehodit jedno kolo na zimní..projet, pak druhý a zjištovat které to dělá a zda vůbec to dělá kolo. Když jo, tak se to ukáže :D Pak se jen nechám zjistit zda to dělá disk či guma .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue