GalantWeb

BRTNICE.....2007

BAD · 91 · 33287

Spojené události

  • BRTNICE.....2007: 25.05.2007 - 27.05.2007

Offline t.j.silence

Ach. ani neviete ako rád by som tam prišiel. Ale ako som si minulý piatok nabúral auto sa s ním hanbím ako pes aj stáť pred domom nie ešte s ním jazdiť. Ale uvidím. Hlavne preto že má ten ťukes príde dosť peňazí. Dám vedieť...   :'(
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tohle není přehlídka aut nebo úprav. Jde spíš o lidi  ^_^
však jsi nás trochu poznal na školičce


Zion

  • Host
Jsem clovek nejsem clovek, sam nevim  :mellow: ale chci na skolicku. KDE TO JEEEEE ^_^

P.S.
Prijel bych se na vas do Brtnice podivat v sobotu. Mam to co by kamenem dohodil a zbytek dojel galim, jen nevim zda se muze jen na jeden den  ^_^


Offline Drak

školička je hospoda v praze, kde se každej čtvrtek slejzáme....www.skolicka .cz  podívat se samozřejmě můžeš přijet kouknout
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
No asi se projedu a v tu sobotu na vás doletím na kontrolu tak si napiště co vám mám přivézt na chuť , bílý nebo červený nebo meruňkový....  ^_^


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
P.S.
Prijel bych se na vas do Brtnice podivat v sobotu. Mam to co by kamenem dohodil a zbytek dojel galim, jen nevim zda se muze jen na jeden den  ^_^
[/quote]

jak tě znám rád zůstaneš  :D


Zion

  • Host
jak tě znám rád zůstaneš  :D
Jo jo, neznas  :laugh: pokud budpou povinnosti na hospode, nemam sanci. Mlada me na dyl nepusti a hlavne sezona za dvermi a nikdo za me hospodu nepripravi  :'(

Asi bych mel zorganizovat mini sraz s brigadou  :mellow: :mellow: u me na hospode  ^_^


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
jj taky sem zvědavej se kterou děděk pojede  :mellow:

Překvapení vám dělat nebudu  :laugh: ,na jednu už jste připravení a nemůžete ji rozházet  :mellow:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
No asi se projedu a v tu sobotu na vás doletím na kontrolu tak si napiště co vám mám přivézt na chuť , bílý nebo červený nebo meruňkový....  ^_^


Rampo až příjdeš na to co jim nejvíc chutná tak nic vozit nebudeš, červený nejraděj sladký  :laugh: barbaři
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75

Rampo až příjdeš na to co jim nejvíc chutná tak nic vozit nebudeš, červený nejraděj sladký  :laugh: barbaři
sladke byt nemusi, jako znalec, to stejne leju do coca coly :-)))


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
sladke byt nemusi, jako znalec, to stejne leju do coca coly :-)))

Fuj  :anz:  příště dovezu patoky z marketu stejně to nepoznáte  :P
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
Fuj  :anz:  příště dovezu patoky z marketu stejně to nepoznáte  :P
taky si nedelam iluze, ze nam vozis kdovi co... a taky po tom co jsi mi posledne tvrdil, ze vam rostou prasata na vinici  :P  :laugh:


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Škola, základ života.... :D Po tom, co si vyslechl od panu na dnesni, ehm vcerejsi, skolicce, tak sem dospel k nazoru, ze pojedem...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Drak

Ti , co jedou a ještě se nestačili registrovat. Prosím o provedení tohoto jednoduchého úkonu.

REGISTRACE

dík  ^_^
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Zion

  • Host
Ti , co jedou a ještě se nestačili registrovat. Prosím o provedení tohoto jednoduchého úkonu.

REGISTRACE

dík  ^_^

Draku a da se prijet jen na jeden den??? Penize nejsou problem ....................


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

pepakudr

  • Host
Rád bych se na sraz podíval,ale jsem omezeny prací a časem.Jestli to vyjde tak bych zbalil rodinu v pátek se stanem.Není to jistý,proto jsem se závazně nepřihlásil.Je tam možnost stanovat,nebo kdyby bylo volny místo tak se ubytovat a samozřejmě zaplatit?Dík


Offline BAD

Rád bych se na sraz podíval,ale jsem omezeny prací a časem.Jestli to vyjde tak bych zbalil rodinu v pátek se stanem.Není to jistý,proto jsem se závazně nepřihlásil.Je tam možnost stanovat,nebo kdyby bylo volny místo tak se ubytovat a samozřejmě zaplatit?Dík
jj myslím že nás bude dost a nějakej pokoj navíc se najde .. je potřeba dát vědět kdo kdy s kym a jak. dále potřebuju vědět jak s jídlem je možnost doobjednat si snídani oběd a večeři kdo jak chce
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
jj myslím že nás bude dost a nějakej pokoj navíc se najde .. je potřeba dát vědět kdo kdy s kym a jak. dále potřebuju vědět jak s jídlem je možnost doobjednat si snídani oběd a večeři kdo jak chce

Co je to za otázky kdo s kým a jak  ^_^ copak si můžu vybírat  :'(  cpu se s váma, jen jsem zvědav který kufr bude krásně vonět česnekem  :laugh: jak minule
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Zion

  • Host
Lidičkové takže pokud není nikdo proti  -_- přijedu v sobotu dopoledne, bohužel povinnosti mě pravděpodobně ještě večer odvolají zpět, ale i na ten jeden den se na vás já a mé lepší já těšíme.
A propo máme sebou vzít nějaké masíčko na gril??? Řekněme pár kilo kuřecích řízečků????

P.S. V koloně s nami asi ještě přijede i Janiline s přítelem (www.mitsubishiclub.cz) a synátorem  :mellow: :laugh: