GalantWeb

BRTNICE.....2007

BAD · 91 · 33287

Spojené události

  • BRTNICE.....2007: 25.05.2007 - 27.05.2007

Offline Drak

Na jidlo a pití se musíme domluvit , kdo co vezme.  Aby pak toho nebylo moc a nebo málo :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Na jidlo a pití se musíme domluvit , kdo co vezme.  Aby pak toho nebylo moc a nebo málo :)

Draku mluvil jsi s Badem na čem se domlouval se mnou?
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Drak

nemluvil....budem muset udělat seznam, kdo co přiveze, aby bylo jasno
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD

nemluvil....budem muset udělat seznam, kdo co přiveze, aby bylo jasno
co asi tak krkoun dědek může přivézt :) litr slívky tlačenku a klobásky... klidně to zae naložíme s B2 jen je potřeba upřesnit jak s pokojema a kolik masa minule sme měli 22 kilo a 6 buřtů tak asi tak
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jen bych radši upozornil že to není v Brtnici ale v Dolním Smrčném. Ta brtnice byl orientační bod a taknějak se vžil jeho název pro tenhle sraz...
tady je přesnější poloha: http://www.mapy.cz/?query=doln%C3%AD%20smr%C4%8Dn%C3%A9&portWidth=938&portHeight=737&zoom=14&mapType=base&centerX=136139376&centerY=133234704#centerX=136133504@centerY=133235456@typ=base@zoom=15@vizType=none@vizIds=none

v leteckým snímku je to vše poměrně dobře vidět. Navíc koukám že to jsou snímky z roku prd...el páč tam chybí bazén


Zion

  • Host
minule sme měli 22 kilo a 6 buřtů tak asi tak
tak to je dost dobre  ^_^, tedy asi nalozene masicko potreba nebude  :mellow:


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Tož já se ptal a vy ste nic nenapsali co mám dodat... Kenry má něco domluvené, tož já bych bral tak něco na ochutnávku, vína tak do 5l celkem jak bílý tak červený, si řekněte čeho víc, a tu slivovicu nějakou ale tak asi sedmičku... s masem a jídlem nevim no tož musíte říct. Přijel bych asi v sobotu někdy po obědě tak ve 2 - 3 a v podvečer bych vypadl... a budu sólo.


Offline Misak

Rampo, nechces jet v kolone, toz ses taky od Brna a planuju jet ve stejny cas.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline BAD

Tož já se ptal a vy ste nic nenapsali co mám dodat... Kenry má něco domluvené, tož já bych bral tak něco na ochutnávku, vína tak do 5l celkem jak bílý tak červený, si řekněte čeho víc, a tu slivovicu nějakou ale tak asi sedmičku... s masem a jídlem nevim no tož musíte říct. Přijel bych asi v sobotu někdy po obědě tak ve 2 - 3 a v podvečer bych vypadl... a budu sólo.
jestli bude počásko pojedem s B2 na motech :) minule se to ešilo tak že jsme maso naložili pro všechny a rozpočítalo se to ale je to fuk záleží jak kdo chce.
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Rampo, nechces jet v kolone, toz ses taky od Brna a planuju jet ve stejny cas.

No díky ale budu to brat pohořelice - znojmo a pak na jihlavu do té brtnice asi... možná to vezmu kolem dukovan... uvidím... já moc po dálnici nerad, když sou dobrý podmínky tak se mi tam nejede špatně ale stačí blbé vítr a už to není ono  ^_^..... takže tak.. no a s tím masem si třeba můžu vzít nějakó tu klobásu na opečení, budete mít o starost míň... a s tím počasím, to se modlím aby bylo dobrý  -_-


Zion

  • Host
VZKAZ PRO ORGANIZATORY !!!!

Kdyz maso nalozene je, ja jej nakladat nebudu ;-) ale ..............

1) vezmu sebou nalozeny hermelín (dva druhy)
2) vezmu sebou balík neperlive vody
3) vezmu sebou balik perlive vody

Predpokladany prijezd cca 10:00 az 11:00 hod sobota

:-D odpovezte ve forme 1) ANO/NE atd :-D

pripadne dalsi navrhy :-)


Offline Drak

Hermelíni ANO

na vodě se ještě domluvíme
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Vodu jsem mišáky pít ještě neviděl  ^_^ možná před odjezdem když se střízliv  :laugh:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75
VZKAZ PRO ORGANIZATORY !!!!

Kdyz maso nalozene je, ja jej nakladat nebudu ;-) ale ..............

1) vezmu sebou nalozeny hermelín (dva druhy)
2) vezmu sebou balík neperlive vody
3) vezmu sebou balik perlive vody

Predpokladany prijezd cca 10:00 az 11:00 hod sobota

:-D odpovezte ve forme 1) ANO/NE atd :-D

pripadne dalsi navrhy :-)
Maso rozhodne nalozene nejni, pac se jeste nikdo moc nevyjadril... pokud se do nedele nikdo neozve, tak kazdej sam za sebe :-) skolickare do toho nepocitam, ty se vyjadri ve ctvrtek :-)
A hlavne nikoho k tomu nenutim.. takze pokud mas rad nejakou svoji specialitku a nebo se nam chces necim pochlubit, tak se ti meze nekladou ;-)
My nic extra vytvaret nebudem, bude asi na pul kureci a normalni maso.. nakorenene a v oleji :-)


Offline BAD

jj hermoš bych si dal - pořádně uleželej :) na maso mám novou recepturu medovou marinádu tak uvidíme co se z toho vyvrbí  :D jinak nealko ať si vezme každej sám a za nás budeme brát zlatou tequilu bouchanou se spritem a hořící B52 kdo chce pít s námi může kdo chce pít proti nám tak  :worried:
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak bych rád dal návrh na sraz Pražáků atd opět v sedum na McDonaldu na dálnici v Průhonicích.
pak další dejmetomu zde na odpočívadle v osum? http://www.mapy.cz/#centerX=135770624@centerY=133704992@typ=base@zoom=14@vizType=none@vizIds=none



Offline DICK

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Ahoj Draku prosím ještě o nějaké informace ohledně Brtnice jde mi o čas kdy se bude vyrážet a taky sem ti psal mail.Nemohl by si mi dát číslo,nebudu tě otravovat :D jen se chci domluvit. DICK   Na interní klubovou nebo mailem na   PavelDick@seznam.cz  http://WWW.MITSUBISHICLUB.CZ/member_detail.php?id=2790
« Poslední změna: 20.05.2007 - 19:13:19 od DICK »
DICK


Offline tomasssr

Ta pumpa před brtnicí je skoro pořád zavřená,kdo ví jestli je v provozu :mellow:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


pepakudr

  • Host
Tak se bohužel zase na sraz nedostanu.Stala se smutná událost v mé rodině a tak teď řeším úplně jiné věci.
Tak si to tam všichni užijte a jám se zase jen podívám na fotky.