GalantWeb

Výjezdní sraz v Brně

Anketa

Kdy se to bude konat a jaká by měla být aktivita?

7. května (další den je volno)
4 (28.6%)
16. května
1 (7.1%)
Motokáry
2 (14.3%)
Minigolf
4 (28.6%)
Mohu kdykoliv nebo cokoliv
3 (21.4%)

Celkem hlasovalo: 7

Hlasování ukončeno: 26.04.2008 - 10:26:22

Offline Misak

Tak tu máme další nápad na květen. Rozhořela se diskuze o výjezdním sraze, který by se uspořádal v Brně. Z toho důvodu jsme na poslední La-Patas Školičce vybrali výše uvedená data a aktivity. Prosím všechny, kdo by měli zájem se zúčastnit, ať dají své dva hlasy datu a preferované aktivitě. Anketu dávám na 10 dní, pak musíme něco rezervovat.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Lades

Notak lidi hlaste se!!
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Zatím můžu kdykoli ,snad to klapne  :undecided:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


well

  • Host
no jasne jirko dojdi, ukazem ti ako sa hraje golf  ^_^


Offline natassam

  • Quo vadis domine...
  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
    • http://-
Oba dva termíny mám po noční tak mi je to celkem jedno. Golf jsem ještě nehrál tak se snad něčemu přiučím i když nevím zda by přece jen nebyly jistější ty motokáry. Mám na mysli počasí. Ale hlas jsem dal přece jen golfu.natassam
natassam


Offline Misak

Tak lidi hlasujeme, v diskuzi se vas hlasilo hodne a ted je ticho po pesine, sup sup
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Lades

Přesně tak. Hlavně pražáci!! Nebo přijede Begy zase sám??
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Drak

ja jedu s Begym :-D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Zion

  • Host
nj abych ti ale na dálnici neujel  -_-
Drak bud hodi laso a nebo si rovnou sedne vedle tebe :-) neboj


Offline Lades

čekal jsem větší zájem přespolních....  Begy to uz je skoro brňák a Drak jako hlava "rodiny" se bere automaticky, takže...  :mad:  ...žádná sláva pánové.
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


well

  • Host
prijede i Jirka zo Znojma, dneska mi to ptvrdil, ja myslim ze nas bude hodne nakonec


Offline Lades

Pánové je na čase připomenout sraz, který je příští týden v Brně. :lipsread:
« Poslední změna: 29.04.2008 - 22:44:02 od Lades »
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


well

  • Host
to jo uz se tesim, snad tam bude i televize, akurat 7.5 hraje moje rodne Slovensko proti severanom z Finska, to bude narez  :worried:
se tesim, bude nas urcite dost a pekny pocasi a holky a pivec a jedlo a hokej a vsechno,
to bude jizda  -_-


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
to jo uz se tesim, snad tam bude i televize, akurat 7.5 hraje moje rodne Slovensko proti severanom z Finska, to bude narez  :worried:
se tesim, bude nas urcite dost a pekny pocasi a holky a pivec a jedlo a hokej a vsechno,
to bude jizda  -_-

Tentokrát to bude beze mě,jedu na dlouhý víkend pryč  :'( tak někdy příště.Raděj ani nechci vidět jak v hokeji dostanete na pr.... a bude po zábavě  :mellow:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


well

  • Host
no co ti mam na to rict Jirko, ja se ti chtel dat povozit, ach jo....
Stejne prijede o to vic Brnaku  :angry:


Offline Misak

Nebyl, jsem chvilku na netu tak doufam, ze vsichni pravidelne sledujete web. Vyhral Minigolf a 7.5. cili tato streda. Prosim vsechny kdo maji zajem prijet, aby jeste potvrdili pripadne vyvratili ucast, abysme meli pribliznou predstavu, koho cekat.

A dale oteviram otazku, kde se udela sraz. Muzeme samozrejme udelat sraz az v Bystrci na prehrade, pripadne jsem si rikal, ze pro prespolni mozna se nekde sejit za sjezdem z dalnice. Navrhy/komentare prosim.
A cas mezi 7-8 vecerni
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


well

  • Host
jak tak koukam, moc velky zaujem neni, kazdy uz asi mysli na Britnice, kazdopadne ak akce bude tak sem tam jak na koni, teda jak na mitsubishi  -_-

sem za prehradu, pri minigolfe o 17:00  :lipsread:


Offline Lades

ja s tim taky pocitam a asi vezmu i moji nastavajici...(bude ridit) -_-
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi