GalantWeb

SPOJKOVÁ KAPALINA

Offline tv report

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
Ahoj ,chci se optat .Mizí mi v nádržce na spojkovou kapalinu kapalina.Mám 96. 2l 6V  najeto 200 000km a spojka zábírá ůplně dole a jde ztuha. díky za info


Offline Pepe

Nepíšeš kdy byla spojka měněna ale neva. Chod spojky - krok - se dá štelovat  na válečku u pedálu.
Je to tady popsané , ale skontroluj či neubývá skrze těsnění hlavního válce- nemáš pod pedálem mokro ? :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Otázka zní "kudy se kapalina ztrácí" a to ti tady s jistotou nikdo neřekne. Hledej Šmudlo :-) Někde to musí být vidět. Až najdeš kde to teče, tak se dá pokračovat. Dřív ne
Radouš


Offline tv report

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
Ahoj to je právě ten paradox že pod pedálem je sucho jak u mne v dásni :laugh: Spojka je ještě  původní .mrknu na ten váleček a budu hledat kde to teče :laugh:
« Poslední změna: 19.02.2010 - 09:46:49 od tv report »


Offline Pepe

Je-li všude sucho jak v krku , tak jen uprav chod spojky - krok pedálu . ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline koty

no spojku budeš mít taky na mále pokud je tam origo jestli máš tedy těch 200 000 tak se časem už ozve a nebude ti brát jako za starých časů,ten pedál jsem si taky vyšteloval bralo mi to stejně jak to tu říkáš a teď to je paráda jen ráno to bere trochu ve spod a po zahřátí jde v půlce krása.Pak se koukni kolem ná dobky a trubiček jestli jsou v poho. ^_^
« Poslední změna: 20.02.2010 - 23:19:23 od koty »
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6