GalantWeb

Panty dveří - cvakani

Offline Poofy

Uz se chystam zeptat pekne dlouho.
Mam galanta 97/98 a od zacatku mi pri jizde pres nerovnosti v aute neco cvaka. Zvlast pri jizde po nasich okreskach. Tezko ten zvuk popsat -- jak takovy plechovy cvakatko. Jde to ze zadnich mist.
Dal jsem to do servisu at to zjisti... tak mi vymenili tahla stabilizatoru ci co vzadu a pak prisli s tim ze to delaji panty dveri a ze s tim nic neudelam  :worried:

Ja jsem bohuzel zrovna ten kterymu kazdy zvuk co do auta nepatri vadi tak se ptam Vas? Pujde s tim neco provest ? A je to vubec ono? Dvere jsou nektere takove ze kdyz za ne zaberu tak maji vuli ale kdyz s nima lomcuju v otevrenym stavu tak necvakaji.
1998 Mitsubishi Galant 2.0


Offline morfes

Mně se začíná projevovat něco podobného...přesně jak to popisuješ, ale u mě to je sotva slyšitelné (jde to jakoby ze zadních levých dveří), takže mi to zatím neva...ale budu rád, když tu někdo něco napíše, abych se pak poučil!

Promiň, že to cpu do Tvého topicu, ale týká se to taky dveří.

Mám takový problémek s levými zadními dveřmi. Nedrží v otevřené poloze. Když třeba stojím z mírného kopečku, tak se zavírají, což je dost nepříjemné, když například něco vyndavám ze zadních
sedaček. I lehký poryv větru je zavře! Nevíte někdo jestli by nestačilo něco (a co) utáhnout?
Ještě jednou se omlouvám za offtopic.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

Asi pomůže jedině odstrojení dveří a za jizdy spolujezdec v zadu bude poslouchat a ohmatávat dutinu ve dveřích.

Co se týká samovolného zavírání, spolehlivě pomůže výměna "brzdy" ve dveřích. Pokusím se ji vyfotit, ale je to jen pružina v držáku a nejspíš je prasklé pérko
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)