GalantWeb

fúka studený vzduch

Host · 8 · 3028

Sharken

  • Host
Hadice do radiatora sú horúce, ale aj tak fúka studený vzduch. Na klimatizácii nastavených maximum 32°C a nekúri ani za svet  ](-:. V čom by mohol byť problém? Stalo sa to niekomu? Galant 1999. Ďakujem


Offline Drak

nejspíš se ti kousnul servomotorek ovladající klapku studenýho a horkýho vzduchu. pokud máš tedy obě hadice které vedou do kabiny po zahřátí horké.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Trewor

Když měníš teplotu z min do max, měl bys slyšet jestli se hejbou klapky co vedou vzduch na výměník.
Problém může být s termočidlem co je před spolujezdcem za přihrádkou
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Filda223

jo na tom neco bude mne to fouka bud jenom silene studeny a nebo silene teply :-/
I´m way to exhausted.


Offline Werewolf66

a funguje ti venkovni teplomer ? :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

A co čidlo pod filtrem ?? Vyčistit .Též fotosenzor............. ](-: klima je pakárna .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Trewor

Fotosenzor? Myslíš ten na palubce kterej by měl detekovat zamlžení skel?
Kdy vůbec jak co dělá? Že by se mi někdy samo spustilo ofukování na okno a zapla klima se mi nezdá. nebo to funguje jen při automatice?
Vono vůbec co jsem to tady pročítal tak v Galantu funguje klima/topení celkově nějak divně.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Werewolf66

me taky chvilku trvalo nez sem to pochopil :). Ze jsou to vlastne tri na sobe ne moc nezavisle veci a kazda z nich jde vypnout.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!