GalantWeb

Cesta Pádla a jeho žraloka.

Offline Padlo

On tomu děda přijde na chuť až se posadí za volant žraloka . -_-

On žraloka má, ale dává ho teď mamce - je to v mém úvodním slovu. :) I tak bude děda závidět. Vím to  :anz:

To je vtipné, že já na tenhle kus koukal, ale nevěnoval mu pozornost a podle toho co teď píšete, tak jsem dělal velkou chybu.


Offline Padlo

Koukal jsem, co je ted na bazosi, a tohle bude asi momentálně jedno z top.. na bazosi je sice jeden v kůži, ale rv 97 a bez plynu za stejný love...

Taky koukám a taky se mi líbí, ale je to rok 97 a když srovnávám masku, tak hezčí má 2001 a navíc lpg, jak píšeš. Takže jasná volba. :) Docela má nalítáno na to,že to je 2001, to zas jo.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kúži kdyžtak dokoupíš z vraku, ale zas tolik jich není a má to svoji cenu!Tak šťastnou ruku při koupi. -_-


Offline Aldik

Nalítáno mají všechny auta... jen na budíkách to nejde poznat, ptž to lidi stáčí :)

Plyn je úplně v cajku, je to úspora víc než 1kč/km, jede to stejně a ani to nepoznáš, jen samozřejmě čím delší trasy jezdíš, tím víc to šetří, ptž auto jinak startuje na benzín, ale to je fuk, i tak to je úspora jak blázen.

Ten Galant je pěknej a za ty peníze bych řekl, že je to dobrá koupě. Ramena nejsou tak hrozná investice (dá se koupit od 1tis./kus), rozvody koupíš od 2500,-, záleží jestli máš nějakého známého mechanika nebo to musíš servisovat za "normální" ceny.. ale to je u každého auta stejný. Já jsem z Brna, tak bych tam klidně mohl zajet s tebou, ale nemám teď vůbec čas... :/ No zkus kdyžtak SZ a můžeme se zkusit domluvit.. .)


Offline Padlo

Kúži kdyžtak dokoupíš z vraku, ale zas tolik jich není a má to svoji cenu!Tak šťastnou ruku při koupi. -_-

Děkuji. ;) Dám vědět - samozřejmě. :) Jedná se ale o víkend, kdy si nejspíš udělám výlet do Brna, tak si do té doby ještě něco málo načtu. Na co třeba mrknout atd.



Offline Jindřišák

Hlavně aby to nebylo shnilý a šel dobře motor a převodovka. Nějaky podvozkový díly, to je spotřební zboží. A galant na to ani moc netrpí, jen ty ramena každej odkládá.. Je jich tam sice víc, ale zas to pěkně sedí na cestě a netrpí jinejma neduhama. Omrk bych ti ho, v brně bývám skoro furt, ale nemám moc času a navíc ty rady s autem sou nevděčný. Už jsem kamošovi taky řekl ber ho, pak se objevila vážná závada a už měl složenou nemalou jistinu a bazarista se cukal..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
u te 2,5l at nic neklepe, hydra se tam občas poserou, a za mě sežen si ten sport edition.. sem tam se v inzerci vyskytne.. je to pěkná kára


Offline Trewor

Nechci ti kazit iluze ale pokud máš čim jezdit tak si počkej.
1) až budeš mít o nějakou tu korunu víc...jsou přeci jen nějaký náklady na přepis, pojištění, a pak by ti ani nezbylo na benzín
2) až se najde něco podle tvejch představ.
Já si to prošel nedávno a měl jsem jasno: rv 1999+, kombík, kůže, V6 a tiptronic. Jako bonus jsem našel jednoho s TCL (protiprokluz+vedení stopy) a i když má kupu much, tak mi po ránu pohled na jeho čumák zvedne náladu že je mi to fuk.

Z toho co se teď nabízí se mi tak jako tady klukům taky nejvíc zamlouvá ten stříbrnej sedan s LPG. Mě by tam sice chyběla kůže ale to se dá sehnat, že jo.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Padlo

Trochu mě tvůj příspěvek zarazil, ale pak jsi napsal, že se ti nejvíc líbí stříbrný sedan v lpg a to mě uklidnilo. :) Mám stejný názor jako ty a v průběhu diskuse mi tady kluci poradili právě toho stříbrného žraloka, kterého jsem doposud přehlížel, protože jsem se lpg obával. Ale teď to vypadá, že se na něj pojedu o víkendu podívat. ;) Tak uvidíme. Ta kůže mě mrzí, ale najít zachovalý kousek v kůži není sranda, jak jsem koukal.

PS.: Myslíš, že by se tam kůže dala ještě hodit? To by byla velká investice a kdyby byla jen na sedadlech, tak by to nebylo hezký, ne? :)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kůže je jen na sedačkách, palubka je jen imitace, sedačky tak 5-10 táců.


Offline Padlo

Jasný, bylo to myšleno tak, že tu imitaci na palubky bych taky sháněl asi špatně a celkově - takovýhle věci mě nelákají, tím jsem si už prošel a zas tak poblázněnej nejsem. :) Ale už se nemůžu žraloka dočkat, chci se co nejmíň těšit kdyby náhodou něco. Aby mě to ještě pak nezklamalo.  :lipsread: ale 2,5 nemůže zklamat.  :angel: Nejdřív jsem chtěl auto, o které se nebudu muset bát a teď možná budu mít auto, které se budu bát nechat někde stát, aby někoho nelákalo... ale pojistka na to bude drahá. Někde jsem četl, že žraloci zloději přehlížejí, tak snad to bude ok. :) To jsou problémy...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jestli myslíš povinný ručení ,tak záleží kolik máš bonusů, já jsem se přes klik pojištění dostal ke Slavii a mám to za 2650kč.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
A jestli dobře vidím tu palubku na fotce a bavíme se o černý kůži, tak tam má tu samou, co já s koženým interierem, takže palubka tě nemusí zajímat, je stejná. ^_^


Offline Kowal

Být tebou, tak bych zkusil potlačit tvé přehnané nadšení a zkusil se trochu zamyslet...já jsem kdysi byl hotový ze škody 110r od tatika a dneska díkybohu, že jsem si ji nekoupil taky...máš 35 000,- na auto, prvotní investice, pojistku, přepis, ekodaň, benzín...jestli máš čím jezdit tak šetři a vyčkávej...


Offline Padlo

Povinnko je jasný, myslel jsem pojištění proti krádeži, havarijko. To bude drahý, ale to není autem, to je drahé vždy a vzhledem k ceně auta se spíš nevyplatí... no uvidím. :) Na tvoje auto se jdu podívat, jestli máš nějaké fota. ;) I tak si ale nedokážu představit tu práci s hledáním kožených sedaček. :)

Být tebou, tak bych zkusil potlačit tvé přehnané nadšení a zkusil se trochu zamyslet...já jsem kdysi byl hotový ze škody 110r od tatika a dneska díkybohu, že jsem si ji nekoupil taky...máš 35 000,- na auto, prvotní investice, pojistku, přepis, ekodaň, benzín...jestli máš čím jezdit tak šetři a vyčkávej...

Možná jsem to špatně napsal, teď mám 35tis, ale měsíčně si +-15 tis vydělávám při studiu a za těch 5 měsíců dospořím stavebko, takže jsem do toho nechtěl dávat majlant, ani teď nechci, ale tahle nabídka se mi zdá dobrá.. i po vašich ohlasech. Ale nechci vypadat, že jsem poblázněný přehnaným nadšením, jak říkáš. Proto jsem týden sledoval inzerci, bavil se s dědou a napsal sem vám, abyste mi poradili.



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To je o náhodě, občas sem dá někdo rozstřelenýho na díly ,no a už jsou díly. :D


Offline Jindřišák

Ještě mě napadá, že swiftt prodával toho svého, ale už si nepamatuju cenu ani ten inzerát, navíc je to na slovensku, ale pořád si myslím, že tohle je pěknej kousek. Však ho brát hned nemusí, ale za zkouknutí rozhodně stojí.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


michal95

  • Host
Od toho swifta bych bral hned být tebou... nacpal do toho takovejch minimálně 40 000 kč za poslední rok. Je to ve stavu - sednout a jezdit.  -_- http://mitsubishi-galant.autobazar.eu/cz/2500-v6-24-at-glsi-id4137424.html


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Od toho swifta bych bral hned být tebou... nacpal do toho takovejch minimálně 40 000 kč za poslední rok. Je to ve stavu - sednout a jezdit.  -_- http://mitsubishi-galant.autobazar.eu/cz/2500-v6-24-at-glsi-id4137424.html

Swift to prodává, ale i dál opravuje,proč, když to dává za 2000 euro?
http://www.galantweb.com/index.php/topic,3304.msg40855.html#msg40855


michal95

  • Host
Taky mi to příjde divné ... asi potřebuje akutně peníze, ale zase na druhou stranu proč by řešil závadu když to prodává .... asi srdcovka  :D