GalantWeb

Potahy

Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
nevite kde sehnat potahy na galose r.v. 96? de mi o to aby pasovaly na zadni sedacky na predni to vetsinou pasuje :mellow:


Offline t.j.silence

http://www.abena-autopotahy.sk/
Ja mám odtiaľto a pasujú ako riť na nočník. Som maximálne spokojný. Ak chceš tak pošlem aj foto interiéru.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
Diky opravdu pekny stranky. Foto by se hodilo :D


Offline t.j.silence

V piatok budem mať čas tak ti spravím nejaké fajn foto. Takto isto som aj ja hľadal weby a tomuto som dávam najväčšiu nadej a som maximálne spokojný a určite mi dlho vydržia.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
Tak urcite budou lepsi nez naky za 800kc z napisem tuning a ktery tam budou natazeny jako ksandy -_-


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Já si nechal ušít tady: http://www.azauto.cz/web_cz/index2.htm udělají přesně co si člověk navymýšlí, cena orientačně 2-2,5 tisíce.

Rodiče mají od tama ve svým už přes rok a panuje naprostá spokojenost...

Moje:

Rodičů:


Offline morfes

Mně by se líbily kožené...ale většinou jsou to docela cenové pálky :anz: navíc bývá problém s bočními airbagy...nevíte někdo o něčem levném?
Nebo by byl lepší celý kožený interiér z Galanta? Asi se nikomu neválí ve sklepě komplet interiér co? ^_^
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline t.j.silence

Tak tu máš tie fotky. Som si všimol že výrobca ešte rozšíril ponuku a pridal pár vecí na výber. Pár detailov. Napr. ja nemám na zadných sedačkách logo a teraz sa to už dá navoliť a aj mnoho ďalšieho. Mimochodom nechce niekto také čiapky ako mám na zadnom sedadle? Robím ich v bielej, čiernej aj červenej farbe a môžem ich dodať tony.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
Pekny prave neco takovyho sem si predstavoval dik za foto a pomoc :D


Offline t.j.silence

Farby môžeš, ako si už na stránke videl, kombinovať ako sa ti zachce. Ja som si vybral čiernu s modrou lebo sa k striebornému zovňajšku najviac hodí.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
Asi si taky dam modrou aby to pasovalo k modrymu interieru to bude masakr   :evil:
Mimochodem maj to tam pekne udelany clovek si muze vymyslet prakticky cokoli.


Offline t.j.silence

Akurát si dával pozor na zadné delenie sedačiek. Je tam viac možností, tak si ich radšej prejdi všetky aby si sa nepomýlil oni to šiju na mieru.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP