GalantWeb

přehození kol

Offline Miwi

Čau chlapi,
mám na svém galantovi přední kola-pneu sjeté o něco více než zadní, kdysy se pneu přehazovaly ze zadu dopředu.
Je toto dnes ještě aktuální, přehození zadních pneu do předu a naopak? Nebo se to dnes už nenosí, není vhodné?Geometrie a pod.
Díky za názory a rady.
MW


Offline Misak

ja to delam porad. lepsi vzorek dopredu a rotovat to, dokud nejsou uplne na vyhozeni.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Drak

no když si dáš do zadu horší vzorek, tak příjde smyk zadní části a to se hůř dorovnává než utrženej předek :D

Je to jeden z bajných mýtů o lepším vzorku na přední nápravě :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

Draku, ty nejsi fanda driftu? :D....jinak ja to na zimu taky praktikuju, ze lepsi dopredu a horsi do zadu, samo ze neni idealni mit v zadu tvrdy sliky, to fakt ne :).
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline BlackJack

Vždy jsem cpal pneu s lepším vzorkem dopředu a horším dozadu. Nepřislo by, že bych někdy něco pokazil.
Auto jelo a nic neříkalo  :mellow:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Drak

zajedte si na polygon do Mostu nebo do Sosnový a tam zjistíte co dokážou horší zadní :D Fakt to stojí za to a aspon nebudete při problému koukat jako vráný a dupad na brzdu :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Miwi

A nemá nějaký vliv ojetí pneu( vpředu/vzadu), nebude si pneumatika po přehození nějaký čas sedat. Nebo je ojetí pneu co se týče odklonu apod. stejné?


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
taky to přehazuju,a jelikož jezdim jako člověk žádný ustřelení nápravy nepozoruju  :mellow:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já už to taky párkrát zaslech, že je duležitější zadní náprava!!


Offline Werewolf66

zajedte si na polygon do Mostu nebo do Sosnový a tam zjistíte co dokážou horší zadní :D Fakt to stojí za to a aspon nebudete při problému koukat jako vráný a dupad na brzdu :D

jj....kontra a plnej, takle to teda bylo na felde...s galantem asi nepujde dat plnej plyn :D
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Ghost Buster

zajedte si na polygon do Mostu nebo do Sosnový a tam zjistíte co dokážou horší zadní :D Fakt to stojí za to a aspon nebudete při problému koukat jako vráný a dupad na brzdu :D

Takhle jsem si rozsekal jednu starou Cordobu, dal jsem výrazně lepší pneu dopředu. V zatáčce na mokru a bordelu mi to ustřelilo, ostrý gumy na čumáku mě natáhly dovnitř do zatáčky (prostě se nesmekly), takže žádnej kontra a plnej nebyl nic platnej - jedině k tomu, že jsem do toho příkopa vletěl o pár metrů dál a větší rychlostí  :laugh:  :big grin: