GalantWeb

Jak najít typ barvy auta

Offline M.Nepster

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
  • My TERROR
CuZz chlapi potřebuji zjistit číslo barvy u auta a skoro každý auto má někde přinejtovanej štítek z číslem barvy a já ho nemůžu najít nevíte kde by mohl štítek nebo něco kde to je napsané bejt? Barvu vím jakou mám ale potřebuji zjistit její číslo kvůli namíchání:);-) jinak zeleno modrá metalíza.už jsem jí viděl u nějakých galantů tak byste třeba mohli vědět:)


Offline Drak

normalně je číslo barvy na štitku na spodku kapoty.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rafik

Ale dej si pozor při míchání na to, že auto už změnilo odstín hlavně vlivem slunce za dobu jeho existence...
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Misak

Me holcina v autobarvach vzala merky, vybrala tu co presne souhlasila s barvou auta a kdyz jsem to pak strikal tak skutecne byla barva absolutne presna.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

A tak je to taky správný Misak... Mají vzorkovník podle barev, kod barvy auta je jen orientační, pak musí porovnávat..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
Jako lakyrnik muzu rict ze me nikdy zadna barva na 100% nesedla a nesedi a sedet nebude :D


Offline Misak

Jako lakyrnik muzu rict ze me nikdy zadna barva na 100% nesedla a nesedi a sedet nebude :D

No jo, kdyz ty to mas z povolani. Nam laikum staci mene :D
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD

Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No jo, kdyz ty to mas z povolani. Nam laikum staci mene :D


Je otazka, jestli se máme smát vtipu, nebo brečet nad neschopností lakýrů... :D :D :D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Misak

njn, tys mel proste smulu, my si proto radsi s brachou strikame auta sami
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Dobrá zpráva je, že už je to opravený....  :-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
Je otazka, jestli se máme smát vtipu, nebo brečet nad neschopností lakýrů... :D :D :D

V dnesni dobe existuje hromada vyrobcu barev a kazdy vyrobce ma sve odstiny sve receptury a pod odstiny a aby to na 100 sedelo musel bys mit barvu primo z fabryky kterou to strikaly a stejne by ti to nesedelo jelikoz bude rozdil kdyz dve stejny auta budou nastrikany stejnou barvou a jedno bude stat v garazi a druhe pred panelakem na slunci a to nemluvim o tom ze by ti to musel natrikat robot a ne clovek. Proste kdo to nezazil nevi. Tohle je jen pro rejpaly zhruba na vysvetlenou :mellow:


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No, já ti to neberu, ale stříknout na auto lak a tvrdit, že je přibližně stejnej, ikdyž není... Mám s lakýrama hodně špatný zkušenosti... Zajímavý je, že ted mam auto skoro 1barevny, když mi to lakovali loni, tak sem měl flekaty predni blatniky atd... Přesně tam, kde dělali rozstřik...
Dost záleží i na tom, jak moc je lakýra fachman a jak moc mu na tom záleží... Kdo viděl moje auto, tak ví, o čem mluvim... :-D :-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
ha tak to beru takovyhle praseciny bych se bal vubec ukazat zakaznikovi. a usek bych lakyrnikovi ruce a vypich oci :worried: