GalantWeb

"rozdelovac"

Offline bobe

mam galant 2.0 16V 4wd 91...znicoho nic to zacalo robit nenormalny raaaamus!ako keby isiel na dva valce...sviecky som vymenil, kaaable zkontroloval...moze byt odiiidena rozdelovacia jednotka?co mam robit?


Offline Drak

zjisti jestli hažou všechny 4 svice jiskru, pokud ne nejspiš to bude power tranzistor a nebo jedna z cívek
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline bobe


Offline bobe

je to jedna z tych cievok...jak to najjednoduchsie a najrychlejsie vyriesim?


Offline Drak

jedině výměnou cívky.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline bobe

 :angry: konecne som sa dostal k novej cievke a je to isteeee!!!nepravidelny 'raaamus', ziadny vyyykon...KU.VA DRAAAT!!!mna asi ....co je s tym autom?bude to ten power tranzistor?ci?
« Poslední změna: 04.12.2009 - 19:40:29 od bobe »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Hážou všechny svíčky jiskru?
Radouš


Offline bobe


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Základ je vědět jestli tam nejde benzín nebo jiskra. Když to nevíš tak nemůžeš dál operovat. Zjisti jestli jde všude jiskra.
Radouš


Offline bobe


Offline bobe

no zistil som, ze iskru hadzu vsetky sviecky...kde je probleeem?vstrekovanie?


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ahoj . Ja ta nechcem strašiť,ale z vlastnej skúsenosti viem,že aj ked mi hádzalo iskru na všetkých sviečkách pod tlakom sa to chovalo absolútne ináč. Tá iskra nebola dostatočne silná. Galanty su na nej závislé. Ale bol to moj prípad. A na V6. možeš mať aj zlý vstrekovač,alebo impulz na strekovač. Nech sa Ti darí.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline bobe

najvacsia sranda je, ze tu v mojom okoliiiii nemaaa nikto zastrcku na diagnostiku, jaku ma moj galant...co teraz?


Offline Drak

vyblikat diodou jedině. Mezi pinama 1 a 12
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline bobe

no na to jaky som laik, mi to moc nehovori...


Offline Drak


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
najvacsia sranda je, ze tu v mojom okoliiiii nemaaa nikto zastrcku na diagnostiku, jaku ma moj galant...co teraz?
odkial si ?
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline bobe

tak zatim diiiiky....a som z DETVY, stredne Slovensko....


Offline bobe

pichol som tam voltmeter nastaveny na diodu a vyhadzuje to trojmiestne cisla postupne od 900 dole...nervy do mna!


Offline Jindřišák

Drak myslel LED diodou s odporem, pokud se nemýlím ^_^
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.