GalantWeb

Airbag řidiče

Offline Berzelius

Zdravim lidi....po výměně spínačky mi začla svíti kontrolka SRS...nevíte někdo jestli při montáži se nemá zapnout spínačka do 1.polohy a pak teprve připojit minus pol baterky..jak třeba u škodovek??


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ked si demontoval spínačku mal si baterku odpojenú ? Ak nie určite si prerušil obvod. A to ti začala svietit kontrolka. Ak si mal  odpojenú . tak si asi aj tak niekde niečo prerušil ....prípadne si nalomil ten flexy kábel. Určite to nefunguje ako u škodárny .
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Berzelius

tak sem si vzpoměl že sem to zkoušel startovat jen se spínačkou..takže airbag nebyl zapojenej...a tu chybu jde vymazat jen přes diagnostiku nebo je i jinej způsob...třeba na dýl odpojit od baterky??
« Poslední změna: 21.08.2011 - 17:45:46 od Berzelius »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Drak tvrdí, že na airbag jsme krátký a musíš kvuli týhle kontrolce pouze do servisu a levný to není.  :mad:


Offline Berzelius

No jo no..co nadělám už sem se stím nějak smířil...propípal sem ten otočnej ancábl "naviják" a už mám jistotu že je OK..takže servis...a výmaz...jinak dik za info kluci


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Alebo niekto kto má mut II ](-:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Berzelius

Tuž to by bolo dobré...ale bohužel nikoho takovýho tu neznám...nechám to a až bude čas tak stím zajedu do autocaru v Olmu.. ](-:


Offline Stillfish

Drak tvrdí, že na airbag jsme krátký a musíš kvuli týhle kontrolce pouze do servisu a levný to není.  :mad:
Mně se rozvítila kontrolka SRS sama od sebe, v servise mi řekli, že airbagy jsou v pořádku a že je to způsobeno čidlem ve volantu. Zaplatil jsem 500Kč za napojení na diagnostiku a výmaz paměti závad.
Teď mi svítí SRS znova :(, snad mi to vyjde zas jen na to pětikilo... :mellow:
Shit happens.

Stylové obaly na mobil: www.obalynamobily.cz


Offline Berzelius

Tak doufám že tu nebudou chtít víc... :(...a hlavně že to bude jen tím.. :-D