GalantWeb

Host · 13 · 4896

miroslav1

  • Host
Ahoj chlapy, chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví jaké jsou žárovky v přístrojové desce u Galanta r.v.2000. Díky


Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157
no nevim, ale zajimalo by me to taky
 


miroslav1

  • Host
Citovat
no nevim, ale zajimalo by me to taky
A asi se to ani nedozvíme :(  


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no v galošovi 1993-1997 jsou v tlačítkách takový minižárovičky jako třeba v panýlku autorádia. Nožičky mají namotaný v malý gumový patici. Pokud není někdo kopyto, jde to vyměnit.

v samotný přístrojovce pak dvě velikosti žárovek. Bez problémů jdou koupit v OBI atd. Ty jsou zastrčený v plastový patici, vyměnit je je sranda.

ale jak je to u těch novějších nevím


miroslav1

  • Host
A myslíš že jsou stejný i u toho novějšího modelu?
Já mám strach abych to nerozebral a nepřekvapilo mě tam
něco takovýho jako je v zadním světle u brzdovky
( taková velká dvouvláknová bezpaticová žárovka)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
fakt netušim. Ale v samotný přístrojovce budou podle mě ty samý.
U mě jí vyndat je otázka povolení 6ti šroubů, je to jednoduchý a rychlý. U tvýho je to prý složitější....


miroslav1

  • Host

Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
V tlacitkach v galantovi 93-97 jsou tyhle zarovky http://www.oshino-lamps.de/en/gt.html typ T-1 GT. Do CR dovazi zarovicky firma http://www.acdc-audio.cz/. Problem je v tom ze konkretne nas typ do cr nedovazi, jemo zno objednat min 1000 ks, kdy se cena pohybuje asi okolo 20-30 za kus, coz neni levne, ale normalne se ty zarovky prodavali za 90/ ks, jenze ted je nikdo nema. Takze asi jedina moznost je se na ne slozit anebo to prebastlit sam. Presnou cenu budu mit do patku.
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
co se týče těch malých žároviček, jdou koupit třeba v GMelectronic nebo Conrad

ale já je nahradil LEDkama, ty by měly to auto přežít :)  Ale je to fakt šílená práce!
« Poslední změna: 13.06.2006 - 10:20:41 od Begy »


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Ty maly zarovicky maji V GM, ale jsou bez patice. Dalsi moznost je to nahradit ledkama, videl jsem myslim na autodoplnyk.cz ledky uz hotovy ktery by se dali misto zarovicek pouzit, ale chtelo by to videt live,ale je to docela drahy 190/2 ks
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no jasně že jsou bez patice. Ale pokud není člověk naprostý kopyto, jde to vyměnit.


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
to bylo jen na upresneni aby si nekdo nemyslel ze tam maji i s patici..
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
TAK TOHLE MI POSLALI Z ac/dc OHLEDNE ZAROVICEK: typ OL-3507GT je určený pro velkovýrobu, doporučují OL-1099GT, cena bez DPH při odběru 100-900ks = 46,-Kč/ks,  od 1000ks 23,-Kč/ks, doba dodání asi 11 týdnů.

Máte někdo chut se na to slozit?
 
Galant '96 1.8 GLSi, Praha