GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 285906


Offline Venda_K

Tady to je :)
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Kurňa nemohu další fotky vložit, zrovna ty podstatný.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Venda_K

Už to jde? :D
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Pepe

 To je výsledek parkování na trávníku . Ramena  a klouby se dají vyměnit , horší je to s prorezlýma nosníkama .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

To je výsledek parkování na trávníku . Ramena  a klouby se dají vyměnit , horší je to s prorezlýma nosníkama .

To je právě ono :( No ve firmě by se to dalo nějak zařídit ;) Lasery, ohybačky jsou, osobně jsem svářeč kovů :D To by se nějak dalo. Nehledě na to že si to dokáži i sám nakreslit v AutoCADU. Nebo to vyříznout z jiného. Jinak ho prý měla bouraný na pravý přední bok a je to vidět i na předních kolech, má přední levý pěkně sjetý na vnitřní straně a prasklá palivová zpátečka. Jo a že prý nejde motor :D Vyměnil jsem svíčky a hned jak jel :D
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

 :evil: ](-: :laugh: :mellow:
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Heureka !!!
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031



Offline Venda_K

Mám úplně toho samého v mnohem lepším stavu, takže to vypadá že jen přeházet díly co půjdou, a pak už jen nechat zlikvidovat. Jinak mi jej prodala za 3 000,- + půjčení vozíku 1 000,- řidič táta, ten nic nechtěl a přepis 800 + Evidence cca 400. Na evidenci teprve pojedu. Takže si myslím že jsem celkem vyhrál.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Werewolf66

jako zdroj plechariny dobry :) jinak dej vedet az ho budes likvidovat, vzal bych si zadni tehlice :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Venda_K

Mám úplně toho samého v mnohem lepším stavu, takže to vypadá že jen přeházet díly co půjdou, a pak už jen nechat zlikvidovat. Jinak mi jej prodala za 3 000,- + půjčení vozíku 1 000,- řidič táta, ten nic nechtěl a přepis 800 + Evidence cca 400. Na evidenci teprve pojedu. Takže si myslím že jsem celkem vyhrál.

Evidenci jsem měl domluvenou ve městě poblíž jejího bydlíště, tam jsem ji nestihl včas, takže jsme jeli k druhé STK a zde nás vyhodil jen kvůli tomu že jsme na kolech měli pláště, které nebyli uvedeny v TP. Teď nevím zda ho zajímaly i disky.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

Evidenci jsem měl domluvenou ve městě poblíž jejího bydlíště, tam jsem ji nestihl včas, takže jsme jeli k druhé STK a zde nás vyhodil jen kvůli tomu že jsme na kolech měli pláště, které nebyli uvedeny v TP. Teď nevím zda ho zajímaly i disky.

jeste ze se nekouknul pod auto :D
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Venda_K

Spíš jen ty pneu.
Jeď jinam.

Budeme to dělat v místě mého bydliště, tady se to snad podá.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Venda_K

Jaký tam máš obutý rozměr pneu?

Už jsem to vyřešil, dal jsem tam staré z toho modrého, to je rozměr, který je uveden v TP. Jinak tam měla úzké, asi 175/65 R14. Něco takového.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031