GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 286040

Offline Trewor

Osobně mi nesedí ten oblouček kde by měl být spíš ostrý roh. Proto jsem uvažoval spíš o lince dole a nahoru podél masky.
Mě se to líbí.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Sir Dag

Pepe..mas foto kdy je to i vyple?

Venda K. Tak nam sem hod foto origo dilu primo na aute... Lanovody vandyvam kazdou chvili a nic takoveho si nevybavuji...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
nebo nejet dolu za reflektorem,ale pokračovat dál k blinkru.


Offline Pepe

 Vyplé diody .Osrý úhel neuděláš , polámeš lištu diod a dole,Trewore, není místo . Pokračovat do blinkru by šlo v japan light , tady ne
« Poslední změna: 20.06.2018 - 16:13:14 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

Ne , je to napojeno na napájení DRL - denního svícení .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

Tak jsem teď dal tetě na auto středové pokličky. Zde máte fotky pro představu.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Venda_K

No teda Robe to mě nenapadlo. Aby nebyl problém při technické kontrole.

Bayern tady to je.
« Poslední změna: 20.06.2018 - 21:18:08 od Venda_K »
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já jen ,že pár lidem chybí ten plast (tváří se to skoro jak odrazka) u mlhovek starších modelů.Možná by to šlo tebou vyrobit?


Offline Venda_K

Já jen ,že pár lidem chybí ten plast (tváří se to skoro jak odrazka) u mlhovek starších modelů.Možná by to šlo tebou vyrobit?
Takže mám hranaté přední mlhovky (ještě před faceliftem?) a jednoho dne jsem srazil zajíce. Odrazka pryč. Přes to že byli 2h ráno tak jsem ji hledal, protože jsem si říkal že ji asi jen tak neseženu. Dobře jsem udělal že jsem ji po 45minutách hledání našel. Protože když jsem se druhý den chlubil bráchovi, že jsem trefil zajdu a při tom jsem ztratil odrazku. Nestačil jsem to doříct a hned se mě ptal zda jsem ji našel, protože to je nedostatkové zboží. Dobře jsem se rozhodl. Protože ty co mám na autě bych mohl obkreslit a vytisknout těm, kteří by ji potřebovali. Samozřejmě za malou úplatu. Mám na to vzorec přes který to počítám, aby jste si nemysleli že stanovení ceny cucám z prstu.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Bayern

Náš diff   :laugh:


Offline Bayern

No vendo...    :D dneska jsem na autě dělal trochu jinaci praci, takze jsem to zatím neměl čas změřit.... suplerou na autě to cosi šlo blbě a navíc to vycházelo různě  :D od 52 do 57mm  :-D nicméně to nafocene mám takže zde máš alespoň malou představu  :o


Offline Venda_K

To by šlo udělat na zacvakávání.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Venda_K

Tady to mi na kolech změř přesně, aby jsem podle toho mohl vymodelovat středové pokličky.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
umíš to i naskenovat třeba podle starý věci (dílu)? bez měření?


Offline Venda_K

umíš to i naskenovat třeba podle starý věci (dílu)? bez měření?
Skenery na to jsou, ale nemám ho. Koukal jsem na youtube a dokáže se to udělat i z fotek, ale musí se jich udělat spousty a z různých úhlů a když už ty fotky máš, tak je musíš protáhnout přes jedny webové stránky, kde ti vytvoří SLT soubor, který nemusí být 100% v pořádku. Někdy v budoucnu udělám otáčecí stolek a foťák či telefon bude vedle na pevném místě. Nebudu chodit okolo věci dokola, ale budu otáčet se stolkem a po 15° dělat fotky z 360°. Jednodušeji to popsat nemohu :D
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206