GalantWeb

lanovod

Offline elkappi

zdar na galantu 2.5 manual97 nejde jednicka.mam zavarene ty drzaky co drzi lanovody na prevodovce daji se nejak stelovat.pred predanim motoru jednicka sla v pohohode ale zase sla hur zpatecka.ma to co docineni ze mi to ulozeni nepruzi
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

Ideální by bylo to uložení v silentblocích , zavařit jsem si to nedovolil ani já . Vyvrtal jsem věčší díry 6mm a šroub M5 x15 mm . A řadil v pohodě . Když už to dopadlo takhle, snaž se přizpůsobit držák tak , aby obě - jednička i zpátečka - šly zařadit . Nebo sehnat , koupit nový držák .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

ale je mi divny ze pred prehozenim motoru to slo mozna trochu dostal pri vindavani motoru.nastesti mam jestejeden drzak kterej mel utrzenou jen jednu stranu tu jsem zalepil eloxidem a taky me napadlo to provrtat vetsi dirou s mensim sroubem,hlavne mi slo o to jestli se ten lanovpd neda stelovat.zitra to dovrtam a napisu jak to doladlo.jinak diky za info
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

zdar tak sem se v tom dneska hrabal.upravil sem si ten druhej drzak sroubama do vetsi diry.ale chyba byla na tom prepakovani co je na prevodovce.pretacelo se mi to siloneve ulozeni s tim radiusem prehodil jsem ho z druhe prevodovky a na zkousku jsem tam nechal ten zavarenej drzak a vsechny kvalty jdou uplne v pohode. :D
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

 :mellow: :mellow: :mellow: Někdy stačí jen málo . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001