GalantWeb

Výmena oleja v prevodovke.

Offline Pepe

Olej MT-85   75W85 je v převodovce .  Kdo  chce měnit olej v manuál převodovce , doporučuji .
Takhle jsem plnil a takovou barvu má . Starý olej zatím v garáži zůstavá, vyteklo cca.1,8l a 1,9 bylo dodáno . Hladinu jsem zatím neměřil a i kdyby , nebudu dolévat starý , počkám na nový .
« Poslední změna: 05.07.2013 - 21:04:00 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Berzelius chce měnil olej , tak chci kontaktovat zexela , až pojede domů, aby vzal sebou nějaký olej . Teď tam kvalt zapadne bez tlaku na páku .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Berzelius

Dík za info pepe :mellow:,ale ještě budu muset počkat bo mě tuto výplatu spláchne dovolená takže snad za měsíc..pokud to bude možno,sice nějaký velký potíže se řazením nemám, ale kolikrát si myslím že by to mohlo být lepší hlavně v zimě.Jinak kdy tak běžně začinají ty problémy s převodovkou jak se hodně u galošů píše?Já mám najeto skoro 200tkm a dá se to.


Offline Pepe

Můj vůz má 80 tis. km po výměně ložisek a myslim si , že nový olej tam nikdo nedával . Proto jsem ho vyměnil . Nevím jak to popsat - ale vůz jede s novým olejem v převodovce jinak , lehčeji . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline james1986

takže ten olej dorazil nebo ne....je tu někde v čr???

nebo co teda lejt do toho


Offline Pepe

Jak čteš- olej dorazil z Německa a do převodovky jsem ho nalil .Chybí mi půl litru. t z Polska Kamikaze se nabízí , že by ho mohl nechat dovéz z Polska .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Wolfiss

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Zdarek galantaci,taky prave procitam internet,co nalejt do Galanta mk3 2.0 benzin rv.97.Chtel bych do prevodovky nalejt ten novej od MillersOils s nanocasticema.Tusite nekdo jestli je to dobra volba??Pripadne jake cislo?Kamos mi rika at tam dam nakej ridsi od Mobil1,tak sem na vazkach...


Offline Jindřišák

Jestli ti to dobře řadí, tak tam nelej nic. Jinak ten mobil 1 nic moc, aspon ten 75W90, chodilo to při rychlejším řazení přes zuby. Zkusil bych jedině ten MT85, pry je to nahrada za ten diaqueen.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Drak

no jestli chceš experimentovat, tak si nejdřív zkovej do flašek původní olej. Ještě se ti bude možná hodit. A jestli už ho někdo měnil a tobě to jde přes zuby, použij ten MT-85
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Moc tomu nerozumím leda tak co použít na vaření :-D ,jak je mozný že je tak velký rozdíl mezi origo olejem a standart co prodávají snad všude ?!
Dobso...


Offline Drak

origo olej ma nějak divnou viskozitu a nelepí se u ni synchrony k sobě. Když se použije cokoliv jiného, tak to míň nebo víc nefunguje a bud řadíš z meziplynem nebo přes zuby.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Áha, a co třeba uďelat mix trochu toho a tochu toho co se dává do serva... doufám že nebudu za blbku,ale něco podobného jsme tu dělali :-D
Dobso...


Offline Drak

to už je vyšší dívčí míchat oleje :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Je to stejný jako míchat dresing na salát... -_- Dáš si tam totiž jen to co ty chceš.
Šlo by to ,a nebo ne ?!
Dobso...


Offline Drak

šlo by to, stejně se ak míchaj všechny oleje a přísady. jen se dostat k receptům
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Bude někdo chtít olej převodový Redline MT85  ???   V Polsku je za 96 zl.  1 US Quart - 0,98litru.   Že by se objednal .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline maxx2

ktovie čo by na toto povedala prevodovka galanta. ja to lejem do mojej moto a nieje problem preradiť ani pri 10000 ot/min.  :mellow: http://www.motorado.sk/products/bel-ray-gear-75w/ obchod si nevsimajte to som nasiel len ako ukažku. myslim že za pokus by to stalo,ked y nefungovalo,ostalo by do motorky...
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline maxx2

zdarek. tak som to riskol a ten olej tam nalial. neviem ci je to prekvapive,ale prevodovka radí ovela lahsie a nieje problem tam zaradit dvojku pri 60km bez toho aby niečo zašramotilo. urobil som zatial asi len 700km od výmeny,tak dúfam,že to vydrží. nalial som presné dva litre, ale najbližšie ako bude auto na zdvihaku,tak tam tie zvysné 2 dcl dolejem. každopadne berte to len ako moju skúsenosť. chcelo by to s niekym porovnať,ale v mojom okolí žiadny galant nejazdí,takže nieje možnosť. tolko dodomna.
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Radko78

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 26
  • 2,5 V6 1999