GalantWeb

Rachtající sedačka

Offline Trewor

Před nějakou dobou se mi začalo ozývat rachtání od spolujezdce. Zprvu jsem to připisoval CDčkům ve dveřích, pak měcem v kaslíku a pak táhlu ve dveřích ke klice. Ale když někdo sedí vpředu tak je ticho. Po sundání plastu mi příjde že je vakl v pojezdu v předu na pravý straně. Ale co s tim kua? Vapadá to na nerozebiratelnej díl, v manuálu je psaný že do sedašek s bagama se nemá šahat.
Že by znamení z hůry, že si mam najít buchtu co by se mnou jezdila a sedačka tak nerachtala :undecided: :laugh:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Nejsi jediný s tímto problémem . Opěradlo je dost vysoké a svým chvěním dokáže využít i malou vůli v kloubu opěradla a pojezdu . Vazelína nepomůže . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 V mém voze zas tak starý sedák není , ale kmitá  ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

to chce příruční zavazadlo...třeba batoh a položit jej tam :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Trewor

Právě že i když tam mam bágl s NTB a pár nezbytnostmi pro IT...cca 8 kg tak to rachtá. Chtělo by to alespoň nějakou lehčí slečnu aby to přestalo.
PS. lehčí jako, že hubenou, jelikož razím tezi, že holku co neuzvednu si nezasloužím a svaly na mě zrovna nehrajou :-D
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4