GalantWeb

Pozor na Podrazáka!!

Offline Howler

Zdravim, kdysi jsem si od borce jmenem Rakosta (rakosta@email.cz) objednal spodni kryt motoru, asi na 2 fotkach jsem mu zakroužkoval přesně ten díl a označil šipkou, jelikož jsem si myslel, že je to nějaky laik co se snaži rozebrad a rozprodat Galanta 93-96 na dily. Tento člověk mi zaslal uplně jiný díl ktery mi je k hov*u..... Po dalši dohodě mi řekl, že se omlouvá a tento dil zašle znovu za cenu poštovného. Je to již týden a kde nic tu nic....proto jestli si to dotyčný člověk přečte, tak at se vzpamatuje jinak jedu za ním do Rožnova p/Radhoštěm...mám to kousek
..jinak lidi bacha na takový neřády.... :big grin:


Offline johny11

Čus,jak jsi dopadl?Na mě to asi taky zkouší.Chtěl jsem zad. tlumiče kyb prej v dobrým stavu.Po pár dnech na ně měl zájemce i se zadníma světlama,že by prej nemusel sundavat pružiny a poštovný by nemusel platit 200,což je nesmysl,protože bych ho na dobírku platil já a ani by to nestálo takovej balík,tak jsem mu napsal,aby to nechal jinýmu zájemci.Dnes mi přišel další mejl,že prej zájemce nemá peníze na ty tlumiče,jen na ty světla,tak se chci zeptat,jak jsi dopadl?  :mellow:


Offline Howler

nevím, je to takový zajímavý člověk, nakonec mi poslal ten spravný kryt motoru za cenu poštovného..ale moc nerozumím, jak na baliku ktery nema ani kilo, dal dobírku 180,-


Offline johny11

nevím, je to takový zajímavý člověk, nakonec mi poslal ten spravný kryt motoru za cenu poštovného..ale moc nerozumím, jak na baliku ktery nema ani kilo, dal dobírku 180,-
jednoduše,poslal ti to na dobírku,poštovné + cena zásilky.
Občas něco posílám,třeba nedávno jsem posílal sadu alu kol 17" obutá na Ford galaxy.Musel jsem poslat 4 balíky jako obchodní balík a cena byla necelých 500kč.To jsem zaplatil a na složenku jsem vyplnil,že chci 6500 kola 6000 a pošta 500,dotyčný pak platí 6500 a cenu dobírky nevidí.
Taky jsem posílal zadní lampy na Opla poštovné bylo 69kč.+dobírka celkem 269kč. :mellow:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Chtěl jsem koupit s Sbazaru mobil a zaplatil jsem zálohu a nic, tak bacha na ní!!!!!! :evil:
Nejsem jedinej, takže, jestli jí náhodou chytnou, půjde bručet.
http://podvodnici.net/podvodnice-z-prahy-nikola-buriankova/


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Jak můžete vy } tupouni { za něco platit předem..... ?!
Nepoučitelný .....
Dobso...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Měla ...léčku... poslední kus,no tak jsem si ho chtěl pojistit.


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Hmm.... to je docela poppulání fígl no,,
Co s tebou ?
Dobso...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Mužu se zeptat,kolik tě to stálo ?
A ještě sem napiš vše co o ní víš.... trochu se nudím  :-D
Dobso...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tady je o ní článek
 http://podvodnici.net/podvodnice-z-prahy-nikola-buriankova/

, stálo mě to jen 800kč,teď nabízí luxusní kabelky, tak si zvolím osobní odběr a uvidím, jak je chytrá,těch podvedených lidí je tam dost. O 800 mi zas až tak nejde, spíš o to, zbavit se podvodnice.


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Pokud je podvedených víc tak není šance že přijde osobně protože ví moc dobře co dělá, to je promyšlený podvod a takoví lidi jsou opatrní.....vykecá se z toho a nebo nebude reagovat...

Jinak 800,- není až zas tak velká tragédie...... ,Ale stovka ke stovce..... milion k milionu.... :-D
« Poslední změna: 09.10.2013 - 18:53:20 od Dobsonie »
Dobso...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jasně o 800 mi už nejde, spíš o dobrodružství. :big grin:


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Tady ho máš......... hledej tyhle xichty a máš prachy zase doma...
Taky si nechává říkat Tamara Tauerová...
https://www.facebook.com/nikola.buriankova.3
« Poslední změna: 09.10.2013 - 19:14:55 od Dobsonie »
Dobso...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Hergot, to je fofr,děkuju. :kiss:
Číslo pravidelného účtu  211250966/0600 ...Je to GE.Money Bank
Vzhledem k tomu že je u vás noc ... tak na mě těd rychlá sojka práskačka nemá čas... -_- tak asi zítra...
Dobso...


Offline Aldik

Me takhle kdysi kdosi podelal s katalyzatorem, zaplatil jsem mu predem (na foru docela bezna vec) a ze mi ho posle... kdyz porad nic a zacal se vymlouvat, tak jsem si o nem nasel nejake info (at zije internet) a napsal trestni oznameni podle nejakyho vzoru s tim, ze jestli to bude tak pokracovat a nebude reagovat nebo se dal vymlouvat, tak to nesu dalsi den na PČR. No a najednou byli peníze další den na účtu zpátky :)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Číslo pravidelného účtu  211250966/0600 ...Je to GE.Money Bank
Vzhledem k tomu že je u vás noc ... tak na mě těd rychlá sojka práskačka nemá čas... -_- tak asi zítra...
Už ji mám.......Dobrý den. Jedná se Nikolu Buriánkovou, narozenou 21.6.1991 v Sokolě, trvalým pobytem Krty 1, 27033 Jesenice u Rakovníka, současně bytem Bystřická 1543, 432 01 Kadaň, doručovací adresa Chomutovská 1248, 432 01 Kadaň. V současné době (od 15.8.2013)je v podmínečném odložení přečinu podvodu na okresním státním zastupitelství ve Strakonicích. Proto, pakliže máte jakékoliv informace o páchání další trestné činnosti touto osobou, informujte státního zástupce ve Strakonicích pana Mgr.Stehlíka.
Tak teď nevim, jestli tam jet,není Kadaň plná cikánů?
« Poslední změna: 09.10.2013 - 19:33:43 od Rob »


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
To už je detail...hlavní je že se ví kdo to je ,
Ted už je to na tvém uvážení jak si ji podáš :-D
Dobso...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No, jestli přijedou všichni, tak to budou možná i jatka. :-D