GalantWeb

zase to ABS

Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
koupil sem nedavno galanta 1.8glsi rok 96 a nefunguje abs skousel sem to pres diodu(4z8 a 4z12 a propojit 4z15) a nic (teda pokud je na to ten konektor u ridice pod pravou nohou) U baterky ma byt relatko abs vedle relatka na houkacku? Ja ho tam nemam a kdyz sem to skousel s nakym prohodit tak se nic nezmenilo.To asi budu muset shodit kola a skouknou snimace se selenoidama? A daj se nak ty snimace zmerit? Servis na Micu je odeme hodne daleko a nechce se mi zbytecne platit kdyz stim treba nic neudelaj.Please poradte uz fakt nevim  :undecided:


Offline Drak

snímače se daj proměřit ohmetrem. Stačí rozpojit konektor od jednotky ABS a na pinech od čidel změřit odpor, takto zjistíš , zda není vedení ke snímačům zkratované a nebo rozpojené.
Chybu výblikáš jen za jízdy když se rozsvítí kontrolka ABS.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
jj dik za radu. Tak jestli to vyblikam jenom za jizdy tak to jeste skusim jo a jestli to tak je tak by se to mohlo do toho navodu dopsat aby to slo pochopit i pro ty min chapavy :D


Offline Drak

tady jsou nějaký schémata, přímo na 96 nemám
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
dik za schema o vikendu to nako skouknu a uvidi se. tedka sem to skousel znovu prez tu ledku a nic ani prd :worried:


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Kluci, sorry, ze rusim vasi diskusi, ale je mozny vubec vyndat snimac otacek?? Uz sem zkusil i nasili, ale z ty tehlice se to proste vyrvat neda... (BTW. ne vsechny 1.8 GLSI meli ABS.. sviti ti tam kontrolka ABS na palubce?)
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Drak

Myslím, že bez pořadnýho vrtáku vyndat nejde....hliníkové pouzdro snimače a ocelová těhlice po čase srostou
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Aha, takze asi begyho zastrelim.. On rikal, ze ven pujde... Jeste dotaz, daji se nekde v CR sehnat pancerovany hadicky k brzdam na tyhle peklostroje?
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
ty kecale :worried:  já říkal že je to nemožný. tys mě přesvědčoval že jseš trpělivý člověk že ho ven dostaneš


Offline Jendas

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 51
  • 1.8 GLSI 93kw r.v96 asi tak neak xD
Tak dneska konecne sem se vrh na to abs a nic sem nemoh najit az po precteni clanku od boba o abs
kde pise o zoxidovanym konektoru sem se rozhod na nej taky kouknout a malem sem se vyvratil co sem uvidel(viz fota sry za kvalitu mobil) starej konektor sem vyhodil a dal to na cokoladu a poradne zaizoloval a funguje! :mellow:


Offline t.j.silence

Môže mi malá nečistota spôsobiť že mi bude svietiť kontrolka ABS?
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Drak

Může, stačí když se třeba dostane do ventilu jednoho z okruhů a ucpe jej.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline t.j.silence

Dík. Závada odstránená. Bolo tam len trochu bordelu.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Aha, takze asi begyho zastrelim.. On rikal, ze ven pujde... Jeste dotaz, daji se nekde v CR sehnat pancerovany hadicky k brzdam na tyhle peklostroje?

Na Begyho mě nesahej....je neustále pod mou ochranou...a nejen on ..!! Sice už hodně vzdálenou, ale pořád to platí.... :-()

Tak bacha...
Dobso...


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Jak se to veme.... :-)
zavspomínej.... asi tak 2 roky na zpět.. :-)
Dobso...


Offline constantine

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
No nevim jak komu ale ja jsem ten snimac z tehlice dostal sice jsem se stim sakra trapil a vystrikal pulku WD ale ven sel a dokonce potom i fungoval...chybel mi v pravym zadnim kole tak jsem koupil celou tehlici a nechtelo se mi vyndavat lozisko cepy tak sem radsi stravil odpoledne nad vyndanim snimace


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tj.silence, kde si nakonec ten bordel měl? V kapalině nebo kolem pístku?