GalantWeb

Vibrace při brždění

Offline kingz

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
Mam takový problem,
na prednich kolech pred dovolenou jsem mel na destickach asi 2mm a zatim jsem je nevymenoval.Behem 2000km,me zacal pri brzdeni vibrovat volant jen kdyz lehce brzdim.Chci se zeptat co by to mohlo byt?
Chci se zeptat jestli vymena novych desticek bude stacit?Nebo jestli nejsou zvlneny kotouce?
Chci se zeptat jestli kotouce jdou stocit??


Offline Drak

Vibrace jsou způsobeny bud kotouči a nebo zatuhlým třmenem. Kotouč stočit jde, ale neměl bys jít pod jeho doporučenou minimální tloušťku. Hodnota je na kotouči vyražena.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kingz

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
Diky,jen se chci zeptat jestli to nemuzou delat jenom samotne desticky,kdyz jsou sjety??

Diky


Offline Drak

sjetá destička toto na 90% dělat nemůže. Vibrace způsobuje nějaký díl, který při rotačním pohybu je buď křivý, nebo má po obvodu rozdílnou tloušťku. V případě zatuhlého třemenu je na brzdná síla nerovnoměrně rozdělena na destičky a plochu kotouče.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Meguse

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
Ahojky, ja mela stejny problem a byl to cep na prednim levem kole. Akorat, ze se nedal vymenit samotny a muselo se menit cele rameno. Vibrace zmizely, ale stale mi obcas pri brzdeni volant klepe. Ale desticky a kotouce jsou pry v poradku. Mate, prosim, nejaky jiny napad?
Diky


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Jak starý máš tyčky řízení? A jak jsou na tom ostatní ramena? Jakmile je jedno v háji - čep - vybouchá i jiný... Nejlepší je udělat tu nápravu komplet spodek i vršek včetně řízení - tyčky..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!