GalantWeb

Offline koty

to je taky možný prostříkej kontakty  -_- a vyčisti
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Werewolf66

nema cenu zakladat noive tema, mam takovej problem, dneska jsme vyzvednul misaka ze servisu (takle to vetsina poruch zacina ;) ). Frajer mi menil predni levej naboj. A tak si jedu tak 50-60km/h a chci zabrzdit, tak mi zacne kopat do pedalu a moc nebrzdim...a kdyz rychlost klesne tak na 20 a min tak zas normalne brzdi...kontrolka ABS nesviti. Mam podezreni ze mi dokurvil venecek od ABS, muzete mi nekdo ukazat na vykresu jak a kde ten venec je?....nebo jestli to je neco jineho, diky za odpoved, fakt nevim co s tim a sem pekne nasranej  :evil:
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Nic nehledej a vrať mu to zpět ať to opraví
Radouš


Offline Werewolf66

Nic nehledej a vrať mu to zpět ať to opraví

to taky udelam....je mi z toho na nic jak sem nastvanej...
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
snad jako na obrázku


Offline Drak

na obrazku je zadní. Ve předu je ozubenej kroužek na kloubu poloosy.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

ja si taky rikam ze by se to tam nikam neveslo....jinak sem se v mem podezreni jeste vice utvrdil...pri ostrim brzdeni sem malem skoncil na chodniku jak me to zatahlo do prava. Tomu Galantovi fakt osud moc nepreje >.>
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Werewolf66

Takze diagnoza je zlomeny krouzek od ABS, ale kde sehnat jinej....mate nekod nejaky tip? Ve vrakacai Nagano mi rekli ze samostatne nemaj, jedine s homokinetakem za 1500,- :/. Nevite aspon rozmery, pocet zubu a tak? Tohle jsem nasel na Ebayi

- > http://cgi.ebay.co.uk/NEW-ABS-Ring-Mitsubishi-43-Teeth-2-Year-Warranty-/150565679383?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item230e69f117

« Poslední změna: 08.06.2011 - 13:13:43 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

no nemám tu po ruce žadnou poloosu, takže jedině vyndat a spočítat zuby a rozměry
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Jindřišák

Tohle by mě taky zajímalo. Mám doma novej homokinetak a nemá zuby, takže je pro mě nepoužitelnej,takhle by aspon k něčemu byl.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Werewolf66

tak, ze servisniho manualu jsem vycet ze ten krouzek ma mit 43 zubu....tak to asi obednam...to prubnu a dam vedet
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Zdoter

Trosku to tu zase ozivim. Ted jsem dorazil po strastiplne ceste domu.Jelikoz bydlim na kopci,ktery se skoro vubec neudrzuje (spis vubec nez skoro) tak jsem se musel dost tvrde vyskrabat. Presneji nejakych 500 m na dvojku,4k otacek a skutecna rychlost tak 5 km/h. Kdyz uz jsem se doskrabal skoro nahoru tak se rozvitila kontrolka ABS a prestalo fungovat. Nejaky tipy cim by to mohlo byt,eventuelne co skontrolovat??  ](-:  ](-:
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Werewolf66

co s tim? jel bych to projet, me to dela taky pri tomhle saskovani, tak po 100 metrech znasne.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Zdoter

Doufam,ze to tak bude .. jen tak pro info,je mozny,ze bych si tam vytrhl nejaky drat nebo neco podobneho kdyz jsem se brodil snehovymi jazyky??
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline jorgin

spíš se jen sněhem ocpalo to ozubení přez které snímá snímač od ABS, nech to někde rozmrznout