GalantWeb

kouslá ruční brzda

Offline Gary81

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 32
  • Galant 1.8 GLSi r.v. 12/1993
Mám podobný problém, přibržděný pravý zadní kolo, když s ním točím doleva, tak to dře, ale točí se, ale doprava s ním sotva hnu. Je to normální? Myslím tím že doprava s ním sotva pootočím, jinak je mi jasné že asi bude v háji lanko. aAe je mi divný, že se ani nehne, může být až tolik zarezlý? Nemůže být chyba někde jinde?
Jo a nevíte někdo náhodou, jestli může jet s autem, když mám sundanou tu krabičku k airbagům(potřeboval jsem se dostat k lankům)?


Offline Howler

měl jsem stejny problém, musel jsem sundat lanko a promazal a vyřešeno..je to zarezlym lankem.. :mellow:


Offline tomasssr

Kousla se mi zadní brzda na Galošovi (92), zrovna teď, když je všude plno sněhu, s těží jsme to natlačili na stranou v ulici, ale nikam jinam už se s tím teď nedostanu, potřeboval bych poradit co s tím, nejde ta brzda nějak (jednoduše) odpojit abych s tím dojel aspoň do garáže?? :(
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Záleží na tom co se ti vlatně kouslo, jestli se ti kouslo lanko, tak bych vzal siky a zkusil tu páku na třmenu vrátit nazpět... Odpojit je to celkem vopruz, pokud nemáš odpojený lanko u ručky tak musíš povolit třmen, pak povolit držák lanka a sundat pružinu... ale těma sikama by to mělo jít...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Jindřišák

To já když jezdil minulou zimu s dodávkou a nahodou nějakej šofer na vikend zatahl ručku, tak pomohlo, nastartovat a topit, až ta ručka povolila. Nevim, jestli se nahřála z tepla z interieru nebo od vyfuku, každopadně se mi ji rozhejbat povedlo, a po podobnejch problemech už radši nezatahovat...
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline tomasssr

Přimrzlá ta ručka nebude,  dělalo mi to už dřív, že zadní pravé kolo při pomalé jízdě trochu dřelo, hlavně to bylo cejtit při zatáčení, jakmile jsem se trochu rozjel, tak to přestalo, takže snad to bude ta ručka, zejtra na to mrknu..
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw