GalantWeb

EMISE A Diagnostika

Pepe · 135 · 49711

Offline Werewolf66

Pepe: krasny cteni, ale je rozdil urednik a technik. Ja sem zatim nikde nenasel ze by se vycitali jen vozidla od roku 2003 a nahoru, z toho sem trosku nervozni, ze si sedne bamda uredniku a vypoti seznam vozidel co by se "meli" nechat vycist aniz by o tom neco vedeli.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Bavíme se tady o tom ,že bude li chtít něco vyčíst , musí mít k tomu nástroj . V momentě , kdy se bude chtít spojit diag, na frantíky s Mitsubishi , končí veškeré znalosti a umění STK. Auta , které mají jednobod nebo vícebodové vstřikování paliva , musí mít nějakou ECU a s tou lze komunikovat . Ale záleží na software vybavení STK, co vše budou schopni přečíst .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Ano, tak to dopadne tak že já třeba budu jezdit na emise třeba do prahy, pac tu nikdo nebude mít MUTa
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Jo, bude nás víc a uděláme potlach. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Stát se chce zbavit starých aut a donutit nás koupit si nový,pokud možno na leasing,proto na nás furt vymýšlí další překážky. :'(


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Tak si seženete katalyzátor a dáte ho místo prostředního tlumiče.. A je to  :roll:
Dobso...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To už raději koupím V8,ať splním emise! :-D


Offline Pepe

No bóže , jeden tam mám , vložím druhý , připojím další 2 lambdasondy , nechám naprogramovat a pak to hodím ze skály. ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Ale houby... nemusí se programovat nic, katalyzátor katalyzuje sám o sobě.
A nebo natankujete 85 no..
Dobso...


Offline Pepe

Problém druhého katu není v sondách a programování , ale v tom , že do něj posíláš vodu a s tou lze dělat jen rezavé potrubí .
Takže druhý kat vypouštím . :mellow: Další nápad ....?  :roll:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Já ale myslela že ho tam dát na STK , a pak ho zase vyndat  :angry:
Dobso...


Offline Pepe

Emisema projde levou zadní , to není problém . Kluci mají obavy z chytré diagnostiky , kterou když napojí na Galanta , z 90 % nic nevyčtou . Protože Mitsubishi diag MUTIII stojí v přepočtu 60 000 korun českých , tak jsem zvědav , kolik STKček jej bude mít .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Aha...
No tak v tom případě ještě poslední možnost která fungovala a ještě prý funguje je, položená bankovka na přístrojové desce  :lipsread:
Dobso...


Offline Drak

to se uvidí, až tam první bude muset jet a podělí se o výsledek :) Jinak se tu budem do nekonečna dohadovat o ničem.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Mám čas do srpna , do té doby se ukáže kdo na co má . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

no me to ceka v kvetnu, tak proto to resim
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

ja mám čas ještě 22 měsíců :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

nemachruj :P
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Tak až pojedeš kolem STK, zeptej se . Za to se neplatí . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001