GalantWeb

Parkovací kamera

Offline Pepe

 Je nutné je zapojit ?     Kablíky u konektoru propojovacího kabelu - viz obr.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

 Monitor má i zdířku pro DVD .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Tak podle obrázkových návodů to je

3) připojíš na + zpátečkovýho světla
4) je nejspíš pro displaye, který mají konektor pro spínání více vstupů. "Detecting wire" je myšleno ovládací


Offline Pepe

Podle obrázku od Roba - 1+3 napojit na  + světla zpátečky   a bod 4 propojit s hnědým kabelem pro DVD detekci .   Čumím na to a myšlenkama jinde  :angry: :angry: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Asi bych se na ty červený kabely vyprd,to vypadá ,že se zapojuje,třeba když máš autorádio s DVD přehrávačem a při zpátečce se ti display rádia přepne třeba z filmu na zobrazení couv. kamery.Drak to tak myslím má.Ty ,když máš obraz ve zpětném zrcátku,ty kabely zapojit nepotřebuješ.Je to asi univerz. kabel pro více modelů.


Offline Sir Dag

Nevšiml jsem si, že na to máte vlákno..tak to jen překopíruji z chatu: já vím co Pepe myslí...je to cinch konektor se stíněným káblíkem nebo občas dělaný jako dvoj žíla. S tím, že stínění je mínus a vodič kalsicky plus. no a ten červenej káblík...ten je tam k ničemu..prostě jsem ho zaizoloval a je pokoj..mám to též přidané u kabelu ke kameře a fakt nevím na co tam je...respektive vím na co tam je....totál k ničemu :D :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Není to k ničemu, pokud máš display s více vstupy, tak ten kablík 4 je ovládání vstupu.


Offline Sir Dag

Displeje sepnou obraz jakmile zaznemanaji signal .-)
Takže třeba u mě a Pepeho je to k ničemu.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Elektrikáři , mám problém . Po instalaci couvací kamery blbne napětí vozu tak , že když jede motor na LPG a zařadím R , začne motor haprovat a chcípne . Když přepnu na benzín , není problém . Asi bude problém v napojení kamery a monitoru na kablík k couvací žárovce , jak je to doporučeno výrobcem . Co odborníci radí ?  Spínací relé ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

monitor máš zaplý též na drát zpětné žárovky nebo na něco jiného?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

Elektrikáři , mám problém . Po instalaci couvací kamery blbne napětí vozu tak , že když jede motor na LPG a zařadím R , začne motor haprovat a chcípne . Když přepnu na benzín , není problém . Asi bude problém v napojení kamery a monitoru na kablík k couvací žárovce , jak je to doporučeno výrobcem . Co odborníci radí ?  Spínací relé ?

a predpoklad je? ze kdyz zaradis Rko, tak kamera i display normalne ukazu, ale motor chcipne, je to tak?....zkontroluj si jestli nemas prepolovanou zarovku od couvacky....jestli to nejak nejde proti sobe, coz by mohlo schodit napeti pro ridici jednotku LPG
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

asi bych nejdřív zjistil jestli je to jen kamerou a nebo monitorem v zrcátku. Pak zjistit jestli ti třeba při zařazení R nepohasnou světla? Většinou to spůsobí PWM rušení, kdy jednotka na LPG asi nema na napajeci větvi filtr.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

 To jako že jsem napojil +12V kamera na  kabílek  -12V žárovky ? To by šli 2 kostry proti sobě a monitzor by nenaběhl . :undecided: :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

asi bych nejdřív zjistil jestli je to jen kamerou a nebo monitorem v zrcátku. Pak zjistit jestli ti třeba při zařazení R nepohasnou světla? Většinou to spůsobí PWM rušení, kdy jednotka na LPG asi nema na napajeci větvi filtr.
   :undecided: :undecided: :undecided: :angry:   wo co go ??
Monitor jsem odpojil  a zapalování lehce haprovalo - :undecided:  něco tam zlobí . Otevřu krytí dveří a juknu na kabeláž kolem kamery .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

 -_- Takže když kamery system dává impulz monitoru k zapnutí ------------   něco takové ? :undecided:   co jsem se dočetl  v 
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001