GalantWeb

Alarm Cobra 7918

Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
Mám docela zapeklitý problém. S alarmem jsem doteď neměl problémy. Postupně se rozpadly dálkové ovladače tak jsem přešel jen na klíčový přístup. Například se alarm spustil při výměně baterie z 55aH na 64aH po zadání kodu vše v pohodě. Až do pátku kdy jsem nechal rozsvícené světla a byla baterie na nule. Po připojení drátů z jiného auta vše v pohodě. Zkusil jsem nastarovat a nešlo. Vyšel jsem z auta ven počkat než se dostatečně dobije a alarm se aktivoval a zamkl dveře i s klíči uvnitř. Tak jsem vypojil baterku a jel pro náhradní klíč  a kod pro alarm. Odemkl zadal kod alarmu a vše v pořádku, o doby než jsem chtěl znovu jet. Alarm se aktivoval ihned po otevření dveří. Opět jsem zadal kod a jel. Pak jsme zkusil nechat auto odemklé, a po pár minutách se alarm aktivuje zahouká a popřípadě zamkne auto pokud není. První co mě napadlo byla baterie, zkusil jsem ji dobít delší jízdou bez výsledku. A pak doma nabíječkou, z výsledkem dvou odemknutí a startů bez odezvy alarmu, poté alarm reagoval stejně. Poslední nápad co zatím funguje je než se aktivuje alarm vykopnu baterku natvrdo pak nahodím a hned startuju. díky za jakékoli připomínky a tipy


Offline Pepe

 Sehnat elektrikáře od alarmů a demontovat . VYHODIT .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

taky problem..mame autak co mu neustale sviti hodiny..ikdyz je autak zamkly a klice v kapse...auto ma tez zabezpecovacku
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue