GalantWeb

Klimatizace AC kompresor (Help me)

Offline Mike@myška

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 13
Zdarec všichni, mám problém s AC kompresorem na Galantu (4g63). Začalo mi v něm totalně rachotit ložisko. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Rad bych věděl jaké je tam to ložisko a


Offline Daneczek

zdravim. mam dotaz, nejak mi na aute neslape klima, asi mi nejde kompresor, kdyz zapnu klimu tak to na otackach prave vubec znat neni, nejaka rada kde co promerit nebo zkontrolovat krome pojistek?


Offline Drak

množství chladiva v okruhu klimatizace.
proměřit, zda jde do spojky klimakompresoru napětí.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Včera jsem zjistil že v systemu klimy není aní Ň chladiva . Kontrola okruhů Low a High a následovalo vyhledání závadného spoje a jeho přetěsnění . V týdnu přijde náplň a snad už tam vydrží . ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

To bylo právě to kritické místo , doufám že po vakuování už to bude O.K. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Přesně jak píšeš, naplnit a mrznout   ( při 22°C) :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

: Nelze naplnit klimu - podfukuje šroubení u vstupu do výměníku . Koumám co s tím . Má udržet tlak  29 bar , výměna kroužků nepomáhá . Asi budu muset přidělat pomocnou přírubu a dát delší šroub . ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

jo to jsou hliníkové příruby
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Zde na obrázku z work manuálu jsou tlaky , tak prosím upřesněte .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

jo to je tím, že angl psaný oddělují tisíce čárkou. Takže bys tam měl nafoukt těch 29 barů
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Buďto novou trubku nebo převrtat díru v přírubě a vyříznout do protikusu závit M8 místo M6 . Tam totiž jakákoli odchylka od kolmého směru může udělat netěsnost . ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001